Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Hotel Le Beffroi

          12 Place Metezeau, Dreux, França Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 1:00 PM i les 10:30 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          A prop de l'aeroport

          Instal·lacions i serveis

          Restauració

          Bar

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets
          Servei de bugaderia
          Guarda equipatge gratuit
          Caixa forta a la recepció

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Instal·lacions

          Terrassa
          Saló amb TV
          Supermercat
          Terrassa solàrium
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Hotel Le Beffroi

          A prop

          Museo de Arte e Historia de Dreux 0.1 mi
          Capilla real de Dreux 0.3 mi
          Jean Bruck Stadium 0.4 mi
          Stade Joel-Cauchon 0.5 mi
          Parc des Expositions de Dreux 0.6 mi

          Llocs d'interès

          Castillo de Anet 9.1 mi
          Centro de natación de Hodellia 10.8 mi

          Transport públic

          Estación de tren de Dreux 0.3 mi
          Dreux Bus Station 0.7 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Dreux - Dreux Vernouillet (XDR) 2 mi
          Aeroport d’Evreux - Base Aérea Fauville (EVX) 20.4 mi
          Aeroport de Chartres - Champhol (QTJ) 20.7 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Set 600 metres from Train station of Dreux, Hotel Le Beffroi offers 3-star accommodation in Dreux and has a shared lounge, a terrace and a bar. The property is around 36 km from Chartres Train Station, 36 km from Municipal Theatre of Chartres and 37 km from Chartres Cathedral. The accommodation offers room service, and luggage storage for guests. At the hotel, all rooms include a desk. Featuring a private bathroom with a shower and free toiletries, rooms at Hotel Le Beffroi also have free WiFi, while certain rooms also offer a river view. All guest rooms at the accommodation come with a flat-screen TV with satellite channels and a safety deposit box. A buffet, continental or Full English/Irish breakfast is available at the property. Popular points of interest near Hotel Le Beffroi include Dreux Exhibition Center, Chapelle Royale St-Louis and Joel Cauchon Stadium. Paris - Orly Airport is 82 km from the property.
          Please note that parking is free for the first 2 hours. Then it costs EUR 1/hour. From 20:00 to 08:00 it costs EUR 3

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre Hotel Le Beffroi

          8.4
          Molt bé
          Basat en 105 opinions

          Preguntes freqüents sobre Hotel Le Beffroi

          Té connexió wifi Hotel Le Beffroi?

          El Hotel Le Beffroi disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Hotel Le Beffroi?

          Hotel Le Beffroi no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a Hotel Le Beffroi?

          Sí, Hotel Le Beffroi té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Hotel Le Beffroi?

          Sí, Hotel Le Beffroi té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha bar a Hotel Le Beffroi?

          Sí, Hotel Le Beffroi té bar.
          Hotel Le Beffroi
          Fotos dels clients