Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Vienna House Easy by Wyndham Freiburg

          Elisabeth-Geissler-Ruckmich-Straße 10, Merzhausen, Alemanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 3:00 PM
          Sortida
          Abans de les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Ascensor

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Caixa forta a la recepció
          Personal plurilingüe

          Wifi i Internet

          Wi-Fi
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament de pagament disponible en els voltants de l'allotjament

          Informació de la zona de Vienna House Easy by Wyndham Freiburg

          A prop

          Universität Freiburg Botanical Garden 0.4 mi
          Stadtgarten Freiburg 1.2 mi
          Colombischlössle 1.2 mi
          Europa-Park Stadion 1.2 mi
          Haus zum Walfisch 1.2 mi
          Catedral de Friburg de Brisgòvia 1.3 mi
          Historical Merchants' Hall 1.3 mi
          Museum für Stadtgeschichte 1.3 mi

          Llocs d'interès

          Bertoldsbrunnen 1.4 mi
          Augustiner Museum 1.4 mi
          Aussichtsturm Schlossberg 1.4 mi
          Martin's Gate 1.4 mi
          Museum für Neue Kunst 1.5 mi
          Möslestadion 2.5 mi
          Schwarzwald-Stadion 2.6 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Colmar - Houssen (CMR) 23.6 mi
          Aeroport de Lahr - Lahr - Black Forest (LHA) 23.6 mi
          Mulhouse (MLH-EuroAirport) 32.3 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Opinions sobre Vienna House Easy by Wyndham Freiburg

          8.4
          Molt bé
          Basat en 3319 opinions

          Què diuen els hostes sobre Vienna House Easy by Wyndham Freiburg ?

          "El Vienna House Easy by Wyndham Freiburg és una bona opció en una zona residencial tranquil·la. Destaquen el bon esmorzar, les habitacions còmodes i la ubicació a 2,5 km del centre. Alguns mencionen la manca d'estacionament públic, la distància al centre i la neteja cada 3 dies. En general, és un hotel modern i ben valorat, ideal per a aquells que busquen tranquil·litat i bon preu. Un lloc recomanat per explorar Freiburg amb comoditat!"
          AI
          Per estalviar-te temps, hem recopilat i resumit opinions de clients externs amb intel·ligència artificial.

          Preguntes freqüents sobre Vienna House Easy by Wyndham Freiburg

          Té connexió wifi Vienna House Easy by Wyndham Freiburg?

          El Vienna House Easy by Wyndham Freiburg disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Vienna House Easy by Wyndham Freiburg?

          Vienna House Easy by Wyndham Freiburg no admet mascotes.

          Hi ha recepció 24 hores a Vienna House Easy by Wyndham Freiburg?

          Sí, Vienna House Easy by Wyndham Freiburg té recepció 24 hores.
          Vienna House Easy by Wyndham Freiburg
          Fotos dels clients