Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          NH Collection Madrid Palacio de Tepa

          San Sebastián, 2, Madrid, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          Trasllat / Transfer
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 3:00 PM
          Sortida
          Abans de les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Admet mascotes

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Restauració

          Restaurant
          Bar

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets
          Servei de bugaderia
          Guarda equipatge gratuit
          Caixa forta a la recepció
          Aparcacotxes
          Consergeria

          Spa i benestar

          Massatgista

          Instal·lacions

          Gimnàs
          Business Centre

          Mascotes

          S'admeten animals

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing exterior de pagament
          Aquest allotjament no permet reservar la plaça de pàrquing amb antelació. El pàrquing està subjecte a disponibilitat al moment de la teva arribada.

          Informació de la zona de NH Collection Madrid Palacio de Tepa

          A prop

          Mercat Antón Martín 0.2 mi
          Hammam Al Ándalus Madrid 0.3 mi
          Reial Casa de Correus 0.3 mi
          Ajuntament 0.3 mi
          Puerta del Sol 0.3 mi
          Reial Acadèmia de Belles Arts de San Fernando 0.3 mi
          Museu Thyssen-Bornemisza 0.3 mi
          Font de Neptú 0.4 mi

          Llocs d'interès

          Plaça Major 0.4 mi
          Museu Nacional del Prado 0.5 mi
          Porta d'Alcalá 0.8 mi
          Palau de la Zarzuela 0.8 mi
          Parc del Retiro 0.9 mi
          Estadi Santiago Bernabéu 2.8 mi
          Wanda Metropolitano 5.6 mi
          IFEMA 5.8 mi

          Transport públic

          El Rastro 0.7 mi
          Noviciado 0.9 mi
          Estació de Madrid - Puerta de Atocha 0.9 mi
          Estación de Sainz de Baranda 1.7 mi

          Què més puc fer?

          El Corte Inglés Preciados 0.4 mi
          Centro Comercial ABC Serrano 1.5 mi
          El Corte Inglés 1.5 mi
          El Corte Inglés Madrid Castellana Store 2.3 mi
          Arturo Soria Plaza 3.6 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Madrid - Barajas (MAD) 9.1 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          L'Hotel està localitzat al centre històric i cultural del centre de Madrid, el "Barri de les Lletres", a 2 minuts caminant de Plaça Major, prop de la plaça Santa Anna i prop dels museus més importants de la ciutat: el museu del Prado, Musea Reina Sofia i el Museu Thyssen Bornesmiza. L'hotel disposa d'habitacions amb història, un bar de tapes amb Raices espanyoles i un pati de llums del segle XVII. La habitacions estan decorades amb molt d'estil en colors naturals i elegant terra de parket en color fosc, dotades de totes les comoditats necessàries per a sentir com a casa durant el seu viatge de treball o de plaer incloent: caixa de seguretat, TV, WiFi i cartes de coixins. L'hotel de Restaurant Restaurant Palau de Tepa que ofereix cuina tradicional espanyola i un bar de Tapes Estat Pur de la mà de Paco Roncero. Es pot sol·licitar a l'hotel que reservi un servei de trasllat extern des de l'Aeroport de Barajas fins a l'hotel. Des de l'estació de tren d'Atocha agafar el metro fins a la sortida Atocha Renfe, després línia 1 fins Anton Martin, només 2 parades.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre NH Collection Madrid Palacio de Tepa

          8.6
          Molt bé
          Basat en 1112 opinions

          Què diuen els hostes sobre NH Collection Madrid Palacio de Tepa ?

          El NH Collection Madrid Palau de Tepa destaca per la seva excel lent esmorzar, habitacions còmodes i personal amable Alguns hostes esmenten problemes amb cortesies VIP i manteniment En general, la ubicació i el servei reben elogis constants. Un hotel amb encant i personal atent que us farà sentir com a casa!
          AI
          Per estalviar-te temps, hem resumit les opinions dels nostres clients amb intel·ligència artificial.

          Preguntes freqüents sobre NH Collection Madrid Palacio de Tepa

          Té connexió wifi NH Collection Madrid Palacio de Tepa?

          El NH Collection Madrid Palacio de Tepa disposa de Wi-Fi.

          Què puc fer a NH Collection Madrid Palacio de Tepa ?

          L'NH Collection Madrid Palacio de Tepa disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Massatgista

          Hi ha recepció 24 hores a NH Collection Madrid Palacio de Tepa?

          Sí, NH Collection Madrid Palacio de Tepa té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a NH Collection Madrid Palacio de Tepa?

          Sí, NH Collection Madrid Palacio de Tepa té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a NH Collection Madrid Palacio de Tepa?

          Sí, NH Collection Madrid Palacio de Tepa té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a NH Collection Madrid Palacio de Tepa?

          Sí, NH Collection Madrid Palacio de Tepa té restaurant.

          Hi ha bar a NH Collection Madrid Palacio de Tepa?

          Sí, NH Collection Madrid Palacio de Tepa té bar.
          NH Collection Madrid Palacio de Tepa
          Fotos dels clients