Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Les Hauts De Cordes

          14 Grand Rue Raimond VII, Cordes-sur-Ciel, França Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 4:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

          Informació de la zona de Les Hauts De Cordes

          A prop

          Jardín del Paraíso 0.2 mi

          Llocs d'interès

          Centro de Arte Museo del vidrio 9.6 mi
          Aigueleze Golf Club 10.7 mi
          Chateau de Penne 11.3 mi
          Campo de golf Albi 11.9 mi

          Aeroports propers

          Aeroport d’Albi - Le Sequestre (LBI) 13.1 mi
          Aeroport de Montauban (XMW) 28.7 mi
          Aeroport de Cahors - Lalbenque (ZAO) 30.8 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Situated in Cordes-sur-Ciel, the recently renovated Les Hauts de Cordes features accommodation 26 km from Albi Cathedral and 18 km from Mauriac Castle. The property has garden and city views, and is 26 km from Najac Castle. Free WiFi is available throughout the property and Toulouse-Lautrec Museum is 25 km away. The spacious holiday home has 2 separate bedrooms, 2 bathrooms, a fully equipped kitchen with a dining area and dishwasher, and 2 living rooms with a flat-screen TV. Towels and bed linen are offered in the holiday home. For added privacy, the accommodation features a private entrance. Guests at the holiday home will be able to enjoy activities in and around Cordes-sur-Ciel, like walking tours. Albi Florentin Golf Course is 27 km from Les Hauts de Cordes, while Albi Golf Course is 29 km from the property. Castres-Mazamet Airport is 74 km away.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.
          Número de llicència: 20223350470909

          Opinions sobre Les Hauts De Cordes

          9.1
          Excel·lent
          Basat en 36 opinions

          Preguntes freqüents sobre Les Hauts De Cordes

          Té connexió wifi Les Hauts De Cordes?

          El Les Hauts De Cordes disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Les Hauts De Cordes?

          Les Hauts De Cordes no admet mascotes.
          Les Hauts De Cordes
          Fotos dels clients