Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Ocean Atlantic View

          Secteur FSonaba Founty, Agadir, Marroc Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 2:00 PM i les 12:00 AM
          Sortida
          Entre les 12:00 PM i les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Admet mascotes
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets De pagament
          Servei de bugaderia De pagament
          Guarda equipatge gratuit
          Caixa forta a la recepció
          Consergeria

          Spa i benestar

          Sauna De pagament
          Jacuzzi De pagament
          Banys turcs De pagament

          Restauració

          Màquina espenedora

          Instal·lacions

          Terrassa
          billar De pagament
          Terrassa solàrium
          Joc de dards De pagament

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport

          Activitats

          Classes de ioga
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

          Informació de la zona de Ocean Atlantic View

          A prop

          Jardín botánico Chrarda 2 mi

          Llocs d'interès

          Plaza de Assarag 7.7 mi

          Aeroports propers

          Aeroport d’Agadir - Al Massira (AGA) 11.9 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Descripció de l'allotjament

          BO Hotel & SPA es troba al centre d'Agadir, a tres minuts de la platja, a 1 minuts del centre de la ciutat (a peu) ia 2 minuts de l'aeroport d'Almassira. BO Hotel & SPA ofereix el confort, les instal·lacions i l'amabilitat d'un servei personalitzat d'un hotel petit. BO Hotel ha estat concebut i dissenyat per a una clientela familiar. Els seus 45 apartaments i suites disposen d´un saló i una terrassa amb vistes a la piscina i al mar, cuina americana, nevera, caixa forta, telèfon, Internet ADSL gratuït, sistema climatització de calor i fred, així com un televisor de pantalla plana amb canals via satèl·lit. Els encantadors salons, les habitacions tranquil·les i un servei discret i atent es combinen per fer que la vostra estada sigui especial i inoblidable. *En cas de pagament directe, aquest es farà a la moneda local i amb el tipus de canvi vigent.



          Informació legal

          Número de llicència: 80000RH0045

          Opinions sobre Ocean Atlantic View

          9.2
          Excel·lent
          Basat en 1879 opinions

          Què diuen els hostes sobre Ocean Atlantic View ?

          L'Ocean Atlantic View ofereix vistes panoràmiques a l'Atlàntic i un personal fantàstic. Habitacions àmplies i netes, algunes amb ombra a la piscina. Punts a millorar: comunicació sobre renovacions i servei en alguns casos. En general, recomanat per a famílies, parelles i viatgers que busquen tranquil·litat. Algunes crítiques sobre Wi-Fi intermitent, soroll i manca de detalls a les habitacions. Malgrat això, la majoria destaca la neteja, el personal amable i la ubicació. Ideal per gaudir de postes de sol i excursions locals. Hotel recomanat per a una estada agradable!
          AI
          Per estalviar-te temps, hem recopilat i resumit opinions de clients externs amb intel·ligència artificial.

          Preguntes freqüents sobre Ocean Atlantic View

          Té connexió wifi Ocean Atlantic View ?

          El Ocean Atlantic View disposa de Wi-Fi.

          Hi ha piscina a Ocean Atlantic View ?

          Sí, Ocean Atlantic View té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

          Hi ha recepció 24 hores a Ocean Atlantic View ?

          Sí, Ocean Atlantic View té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a Ocean Atlantic View ?

          Sí, Ocean Atlantic View té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Ocean Atlantic View ?

          Sí, Ocean Atlantic View té aire condicionat a les zones comunes.
          Ocean Atlantic View
          Fotos dels clients