Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Harbour Lights IV

          Baria 151, Villaricos, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 4:00 PM i les 7:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Admet mascotes
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Instal·lacions

          Terrassa

          Mascotes

          S'admeten animals

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)
          Piscina exterior (tota la temporada)
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Harbour Lights IV

          Llocs d'interès

          Plaça de braus Vera. 5.1 mi
          Puerto de Garrucha 5.6 mi
          Plaça Major de Vera 5.6 mi
          Karting Garrucha 6.7 mi
          Club de golf Marina Golf Mojácar 7.4 mi
          Fuente pública de Mojácar 9 mi
          Iglesia de Santa María 9.1 mi
          Geoda de Pulpí 9.7 mi

          Platges properes

          Platja El Playazo 3.5 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Corvera - Región de Murcia Intl. (RMU) 51.7 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          Set 200 metres from Cala Verde Beach, 18 km from Marina Golf and 7.3 km from Valle del Este Golf Course, Harbour Lights IV offers accommodation situated in Villaricos. This property offers access to a terrace and free private parking. The apartment has family rooms. The units come with air-conditioned bedunits and a fully equipped kitchen with an oven, microwave and toaster. The units include a coffee machine, a private bathroom and free WiFi, while some rooms also offer a balcony and some have sea views. At the apartment complex, every unit is equipped with bed linen and towels. Desert Springs Golf Club is 12 km from the apartment, while Mojacar Marina Golf is 14 km from the property. The nearest airport is Almeria Airport, 88 km from Harbour Lights IV.
          Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. This property will not accommodate hen, stag or similar parties.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: A/AL/00263

          Opinions sobre Harbour Lights IV

          8.6
          Molt bé
          Basat en 17 opinions

          Preguntes freqüents sobre Harbour Lights IV

          Té connexió wifi Harbour Lights IV?

          El Harbour Lights IV disposa de Wi-Fi.

          Hi ha piscina a Harbour Lights IV?

          Sí, Harbour Lights IV té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)
          • Piscina a l'aire lliure (tota la temporada)

          Hi ha calefacció a Harbour Lights IV?

          Sí, Harbour Lights IV té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Harbour Lights IV?

          Sí, Harbour Lights IV té aire condicionat a les zones comunes.
          Harbour Lights IV
          Fotos dels clients