Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          La Posada

          camino de ceuta, Chiclana de la Frontera, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 5:00 PM i les 12:00 AM
          Sortida
          Entre les 8:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Zona per a fumadors

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Terrassa solàrium
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Cal reservar la plaça de pàrquing amb antelació contactant directament amb l'allotjament

          Informació de la zona de La Posada

          Llocs d'interès

          Torre del reloj 3.8 mi
          Cala l'Ànec 4.5 mi
          Port de Conil 5 mi
          Real Teatro de las Cortes 7.3 mi
          Monumento a Camaron de la Isla 7.3 mi
          Las Claves de Camarón- Casa natal 7.3 mi
          Estadi Nou Mirandilla 11.3 mi
          Estación de tren de Puerto Real 11.6 mi

          Platges properes

          Playa de la Barrosa 1.6 mi
          Playa de la Clica 3.3 mi
          Cala Tio Juan de Medina 4.7 mi
          Cala Princesa Alejandra 4.8 mi
          Cala del Far 4.9 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Jerez (XRY) 26.8 mi
          Aeroport de Tánger - Ibn Batouta (TNG) 46.4 mi
          Aeroport de Ceuta (JCU) 58 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Situated within 1.6 km of La Barrosa Beach and 2.4 km of Playa del Puerco in Chiclana de la Frontera, La posada features accommodation with seating area. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Boasting family rooms, this property also provides guests with a picnic area. At the guest house, every unit comes with a desk, a flat-screen TV, a private bathroom, bed linen and towels. A microwave, a toaster and fridge are also available, as well as a coffee machine. Guests can grab a bite to eat in an outdoor dining area at the guest house. Guests can also relax in the garden. Novo Sancti Petri Golf is 2.6 km from the guest house, while Genoves Park is 34 km from the property. Jerez Airport is 53 km away.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host

          Opinions sobre La Posada

          7.4
          Basat en 23 opinions

          Preguntes freqüents sobre La Posada

          Té connexió wifi La Posada?

          El La Posada disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a La Posada?

          La Posada no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a La Posada?

          Sí, La Posada té calefacció a les zones comunes.
          La Posada
          Fotos dels clients