Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Le Mille E Una Roma

          Via Marcantonio Bragadin, 120, Roma, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 4:00 PM
          Sortida
          Abans de les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Ascensor

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Servei de bugaderia
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Le Mille E Una Roma

          A prop

          Monte Ciocci Viewpoint 0.3 mi
          Jardines Vaticanos 0.4 mi
          Centro comercial AURA 0.4 mi
          Museo Storico Artistico 0.5 mi
          Trionfale Market 0.5 mi
          Museos Vaticanos 0.5 mi
          Casina di Pio IV 0.5 mi
          Statue of St. Michele 0.6 mi

          Llocs d'interès

          Basílica de San Pedro 0.6 mi
          Capilla Sixtina 0.6 mi
          Castillo de Sant'Angelo 1.2 mi
          Panteón 1.8 mi
          Fontana di Trevi 2.1 mi
          Villa Borghese 2.2 mi
          Foro de César 2.4 mi
          Coliseo 2.8 mi

          Transport públic

          Estación de metro Cipro 0.2 mi
          Estación de tren Valle Aurelia de Roma 0.4 mi
          Estación de metro Valle Aurelia 0.4 mi
          Estación de metro Ottaviano - San Pietro - Musei Vaticani 0.7 mi

          Què més puc fer?

          Galería Alberto Sordi 2 mi
          Grandes almacenes Rinascente de Vía del Tritone 2.1 mi
          Mercado cubierto 3.1 mi
          Centro comercial Happio 4.6 mi
          Centro comercial I Granai 5.8 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Roma - Ciampino (CIA) 10.7 mi
          Aeroport de Roma (FCO-Fiumicino) 12.6 mi
          Aeroport de Base aérea Pratica di Mare 17.5 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Descripció de l'allotjament

          Le Mille E Una Roma disposa de connexió Wi-Fi gratuïta a totes les instal·lacions i és al centre de Roma, a 5 minuts a peu del Vaticà. Ofereix allotjament amb aire condicionat i esmorzar italià. Les habitacions de Le Mille E Una Roma presenten un estil clàssic amb terra de marbre. Totes tenen TV de pantalla plana, nevera i bany amb assecador, mentre que algunes tenen vista sobre el Vaticà. Cada dia se serveix un esmorzar amb begudes calentes i croissants a l'habitació. Als voltants hi ha aparcament públic. L´establiment està ben comunicat amb la xarxa de transport públic. És a menys de 5 minuts a peu de l'estació de metro de Cipro, que comunica amb l'estació principal de tren i autobús.


          Opinions sobre Le Mille E Una Roma

          8.9
          Molt bé
          Basat en 143 opinions

          Preguntes freqüents sobre Le Mille E Una Roma

          Té connexió wifi Le Mille E Una Roma?

          El Le Mille E Una Roma disposa de Wi-Fi.

          Hi ha calefacció a Le Mille E Una Roma?

          Sí, Le Mille E Una Roma té calefacció a les zones comunes.
          Le Mille E Una Roma
          Fotos dels clients