Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          A casa di Alberta

          Corso Italia, 17, Deiva Marina, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 11:30 PM
          Sortida
          Entre les 7:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern

          Instal·lacions i serveis

          Restauració

          Bar

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Zona per a fumadors

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Peluqueria.
          gandules

          Instal·lacions

          Jardí
          Supermercat
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing exterior gratuït
          Cal reservar la plaça de pàrquing amb antelació contactant directament amb l'allotjament

          Informació de la zona de A casa di Alberta

          Llocs d'interès

          Puerto deportivo de Levanto 5.3 mi
          Bahía del Silencio 7.1 mi
          Sendero de Vernazza-Monterosso 10 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de La Spezia - Aeropuerto Sarzana-Luni (QLP) 24.9 mi
          Aeroport de Génova - Cristoforo Colombo (GOA) 35.7 mi
          Aeroport de Pisa - Galileo Galilei (PSA) 56.7 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Comprising a garden and a bar, A casa di Alberta is a recently renovated accommodation in Deiva Marina situated close to Deiva Marina Beach. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. The property is non-smoking and is set 22 km from Casa Carbone. The apartment with a terrace and garden views has 1 bedroom, a living room, a flat-screen TV, an equipped kitchenette with a microwave and a fridge, and 1 bathroom with a bidet. Towels and bed linen are available in the apartment. The property has an outdoor dining area. A minimarket is available at the apartment. Castello Brown is 43 km from the apartment, while Abbazia di San Fruttuoso is 44 km from the property. Genoa Cristoforo Colombo Airport is 70 km away.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Managed by a private host

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.
          Número de llicència: 011012-LT-0161, IT011012C25M6JBPQA

          Opinions sobre A casa di Alberta

          8.8
          Molt bé
          Basat en 19 opinions

          Preguntes freqüents sobre A casa di Alberta

          Té connexió wifi A casa di Alberta?

          El A casa di Alberta disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a A casa di Alberta?

          A casa di Alberta no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a A casa di Alberta?

          Sí, A casa di Alberta té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a A casa di Alberta?

          Sí, A casa di Alberta té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha bar a A casa di Alberta?

          Sí, A casa di Alberta té bar.
          A casa di Alberta
          Fotos dels clients