Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          La Lyonnais

          La Lyonnais, Pleslin-Trigavou, França Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Mascotes
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 5:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Admet mascotes

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Restauració

          Barbacoa

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa

          Mascotes

          S'admeten mascotes (previa petició y pagament directe a l'hotel)
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

          Informació de la zona de La Lyonnais

          Llocs d'interès

          Iglesia de Saint Sauveur 6.3 mi
          Torre de l'Horloge 6.3 mi
          Gran acuario 6.4 mi
          Torre Solidor 6.7 mi
          Demeure de Corsaire 7.5 mi
          Fort National 8 mi
          Plage de La Hoguette 8.7 mi
          Plage du Val 10.7 mi

          Transport públic

          Estación de tren de Dinan 6 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Dinard - Dinard - Pleurtuit - Saint-Malo (DNR) 3.3 mi
          Aeroport de Granville - Granville - Mont Saint-Michel (GFR) 32.8 mi
          Aeroport de Saint-Brieuc - Saint-Brieuc - Armor (SBK) 36 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          La Lyonnais, a property with free bikes, a garden and a tennis court, is situated in Pleslin-Trigavou, 11 km from Marina Dinard, 12 km from Dinan Train Station, as well as 12 km from Casino of Dinard. Both free WiFi and parking on-site are available at the holiday home free of charge. The property is non-smoking and is set 11 km from Port-Breton Park. The holiday home with a terrace and garden views features 2 bedrooms, a living room, a flat-screen TV, an equipped kitchen with an oven and a microwave, and 1 bathroom with a shower. The unit is soundproofed and includes a parquet floors as well as a fireplace. The property has an outdoor dining area. Solidor Tower is 19 km from La Lyonnais, while Palais du Grand Large is 20 km away. Rennes–Saint-Jacques Airport is 74 km from the property.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Managed by a private host

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.

          Opinions sobre La Lyonnais

          9
          Excel·lent
          Basat en 45 opinions

          Preguntes freqüents sobre La Lyonnais

          Té connexió wifi La Lyonnais?

          El La Lyonnais disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a La Lyonnais?

          A La Lyonnais s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

          Hi ha calefacció a La Lyonnais?

          Sí, La Lyonnais té calefacció a les zones comunes.
          La Lyonnais
          Fotos dels clients