Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Villa Papardo

          Via Ungaretti 33b, Giarre, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          Guardaesquís
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 5:00 PM i les 10:00 PM
          Sortida
          Entre les 8:00 AM i les 9:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Zona per a fumadors

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Spa i benestar

          Jacuzzi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Lloguer de cotxes

          Restauració

          Barbacoa

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Terrassa solàrium

          Guardaesquís

          Guarda esquís de pagament De pagament

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Villa Papardo

          Llocs d'interès

          Catedral de Acireale 6.8 mi
          Parco dell'Etna 11 mi
          Duomo di Taormina 11.2 mi
          Villa Comunale di Taormina 11.3 mi
          Teatre grecoromà de Taormina 11.5 mi
          Porta Messina 11.5 mi
          Gole Alcantara Botanical and Geological Park 11.7 mi
          Monte Etna 11.8 mi

          Platges properes

          Playa Riposto 1.8 mi
          Playa Torre Archirafi 1.9 mi
          Playa de Marina di Cottone 5.3 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Taormina (TFC) 11.3 mi
          Aeroport de Catania - Fontanarossa (CTA) 17.8 mi
          Aeroport de Catania - Base aeronaval de Sigonella (NSY) 25.6 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Informació legal

          Número de llicència: 19087017C206702, IT087017C2O522ZMTF

          Opinions sobre Villa Papardo

          9.3
          Excel·lent
          Basat en 4 opinions

          Preguntes freqüents sobre Villa Papardo

          Té connexió wifi Villa Papardo?

          El Villa Papardo disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Villa Papardo?

          Villa Papardo no admet mascotes.

          Hi ha piscina a Villa Papardo?

          Sí, Villa Papardo té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

          Hi ha calefacció a Villa Papardo?

          Sí, Villa Papardo té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Villa Papardo?

          Sí, Villa Papardo té aire condicionat a les zones comunes.
          Villa Papardo
          Fotos dels clients