Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Appartamento Caprioli

          Via de l'Iscla, Pellizzano, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 6:00 PM
          Sortida
          Entre les 8:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Instal·lacions

          Terrassa

          Serveis Generals de l'Hotel

          Caixer automatic a l'hotel
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Appartamento Caprioli

          A prop

          Valle de Sole 1.6 mi
          Estación de esquí Biancaneve Ski Pull 2.7 mi
          Zona de esquí de Marilleva 2.9 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Bolzano (BZO) 29.4 mi
          Aeroport de St. Moritz - Samedan (SMV) 44.4 mi

          Esquí

          Panciana 3.7 mi
          Val Mastellina 4.3 mi
          Zona de esquí de Folgarida 4.9 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Appartamento Caprioli is set in Pellizzano. This property offers access to a balcony and free private parking. The property is non-smoking and is located 17 km from Tonale Pass. The spacious apartment with a terrace and mountain views features 2 bedrooms, a living room, a flat-screen TV, an equipped kitchen with a dishwasher and an oven, and 1 bathroom with a bidet. Towels and bed linen are featured in the apartment. The property offers garden views. Guests at the apartment can enjoy cycling nearby, or make the most of the garden. Bolzano Airport is 78 km away.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.
          Número de llicència: 022137-AT-016081, IT022137C2VZPTXP7D

          Opinions sobre Appartamento Caprioli

          9.7
          Excel·lent
          Basat en 17 opinions

          Preguntes freqüents sobre Appartamento Caprioli

          Té connexió wifi Appartamento Caprioli?

          El Appartamento Caprioli disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Appartamento Caprioli?

          Appartamento Caprioli no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a Appartamento Caprioli?

          Sí, Appartamento Caprioli té calefacció a les zones comunes.
          Appartamento Caprioli
          Fotos dels clients