Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Haris Studios

          Palaiochóra, Palaiochora, Grècia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Aparcament
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 10:00 PM
          Sortida
          Entre les 8:00 AM i les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          A prop de la platja
          Piscina

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.6
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Restauració

          Bar
          Snack bar

          Zones comuns

          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Aparcament

          Aparcament interior Gratuït
          Hi ha aparcament disponible a la immediata proximitat de l'allotjament. +info

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Terrassa solàrium

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)
          Piscina exterior (tota la temporada)

          Tipus de cuina

          Menú infantil

          Serveis de l'habitació

          Aquestes instal·lacions són estàndard i poden variar segons el tipus d'habitació. Les instal·lacions de cuina només estan disponibles en certs tipus de pisos d'estudi o apartaments.

          Serveis generals

          Televisió
          Balcó o terrassa
          Disposa de tovalloles
          Calefacció
          Aire Condicionat
          Bullidor d'aigua
          Caixa forta
          Armari

          Bany

          Lavabo
          Dutxa
          Dutxa o banyera
          Assecador de cabell
          Paper higiènic
          Gel de dutxa

          Cuina

          Zona de cuina
          Nevera
          Estris de cuina
          Zona de menjador
          Fogons
          Mesa de menjador

          Altres serveis

          Estenedor

          Informació de la zona de Haris Studios

          A prop

          Museo de los Acritanos de Europa 0,3 mi

          Llocs d'interès

          Manantial de las Náyades 3,8 mi

          Platges properes

          Playa 0,1 mi
          Sandy Beach 0,5 mi
          Playa Palaiochora 0,5 mi
          Stoney Beach 0,5 mi
          Kalamia Beach 1,3 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de La Canea (CHQ - Ioannis Daskalogiannis) 33,7 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Descripció de l'allotjament

          Situated in Palaiochóra, 600 metres from Pachia Ammos, Haris Studios has an outdoor swimming pool, parking on-site and rooms with free WiFi access. This beachfront property offers access to a balcony. Boasting family rooms, this property also provides guests with a sun terrace. All units are air-conditioned and have a seating area, a flat-screen TV and a fully equipped kitchen with a dining area. A fridge, a stovetop and kitchenware are also available, as well as a kettle. At the aparthotel, each unit is fitted with bed linen and towels. There is a snack bar and bar. Guests can also relax in the garden. Kissamos / Kasteli Port is 46 km from the aparthotel. Chania International Airport is 83 km from the property.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: 1042K123K2663001

          Opinions sobre Haris Studios

          8.3
          Fabulós
          Basat en 288 opinions
          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          25/08/2026
          Una plataforma ràpida i intuitiva
          Una plataforma ràpida i intuitiva. A més, vaig voler consultar una cosa i van contestar molt ràpid.
          Anna Quílez Alférez
          15/08/2026
          Excel·lent web per reservar el teu viatge
          Ràpid de reservar i bona atenció al client! Em faltava un codi per entrar a l’apartament i al moment m’ho van solucionar!
          Andreu Quintana Pallejà
          13/08/2026
          molt bon servei
          molt bon servei
          Ferran
          05/08/2026
          Good price and easy
          Good price and easy
          Lourdes Cera i Rafel
          04/08/2026
          Bon preu i facil
          Bon preu i facil
          MARC HUGUET BLASI
          02/08/2026
          Escollir Amimir és una bona elecció
          Hem viatjat varies vegades amb Amimir, sempre ha estat tot correcte. Aquesta vegada hem estat molt còmodes i l'experiència molt positiva
          MERCE C
          31/07/2026
          Ja he fet algunes reserves amb…
          Ja hem fet algunes reserves amb vosaltres i sempre molt bé , els preus molt ajustats i mai cap problema .
          Laia
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS

          Preguntes freqüents sobre Haris Studios

          Té connexió wifi Haris Studios?

          El Haris Studios disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Haris Studios?

          Haris Studios no admet mascotes.

          Hi ha piscina a Haris Studios?

          Sí, Haris Studios té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)
          • Piscina a l'aire lliure (tota la temporada)

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Haris Studios?

          Sí, Haris Studios té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha bar a Haris Studios?

          Sí, Haris Studios té bar.
          Haris Studios
          Fotos dels clients
          S'ha desat a