Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Oceania Hotel

          Καρφάς, Karfas, Grècia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 9:00 PM
          Sortida
          Entre les 11:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          A prop de l'aeroport

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Instal·lacions

          Terrassa
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

          Informació de la zona de Oceania Hotel

          Aeroports propers

          Aeroport de Quíos - A. Nacional de Quíos (JKH) 1.7 mi
          Aeroport d’Isla Ikaria (JIK) 45.4 mi
          Aeroport d’Esmirna - A. Militar de Cigli (IGL) 47.9 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Oceania Hotel is situated in Karfás, 300 metres from Karfas Beach and 6 km from Archaeological Museum Of Chios. Featuring a terrace, the 1-star hotel has air-conditioned rooms with free WiFi, each with a private bathroom. The hotel has family rooms. The rooms are fitted with a fridge, stovetop, a coffee machine, a shower, free toiletries and a wardrobe. The hotel features some rooms with sea views, and rooms have a balcony. Port of Chios is 7.5 km from Oceania Hotel, while Citrus Museum is 4.4 km from the property. Chios Island National Airport is 3 km away.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: 0312K095A0039100

          Opinions sobre Oceania Hotel

          7.1
          Basat en 59 opinions

          Preguntes freqüents sobre Oceania Hotel

          Té connexió wifi Oceania Hotel?

          El Oceania Hotel disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Oceania Hotel?

          Oceania Hotel no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a Oceania Hotel?

          Sí, Oceania Hotel té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Oceania Hotel?

          Sí, Oceania Hotel té aire condicionat a les zones comunes.
          Oceania Hotel
          Fotos dels clients