Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Ferienhaus Granula

          3 Dorfstrasse, Linthal, Suïssa Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          Guardaesquís
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 4:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Restauració

          Restaurant
          Barbacoa

          Zones comuns

          Calefacció

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Spa i benestar

          Sauna

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Supermercat

          Guardaesquís

          Guarda esquís gratuit
          Guarda esquís de pagament

          Serveis Generals de l'Hotel

          Guarda equipatge gratuit
          Botiga de material d'esquí
          Caixer automatic a l'hotel

          Activitats

          Esquí
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Ferienhaus Granula

          Aeroports propers

          Aeroport de Zürich (ZRH) 42.2 mi
          Aeroport de Hohenems - Hohenems-Dornbirn (HOH) 46 mi
          Aeroport d’Altenrhein - St. Gallen - Altenrhein (ACH) 47.2 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Descripció de l'allotjament

          Featuring a sauna, Ferienhaus Granula is located in Linthal. There is an on-site restaurant, plus free private parking and free WiFi are available. The holiday home features a sauna and luggage storage space. The spacious holiday home is equipped with 4 bedrooms, 3 bathrooms, bed linen, towels, a flat-screen TV with satellite channels, a dining area, a fully equipped kitchen, and a balcony with mountain views. The accommodation is non-smoking. There is a coffee shop, and a minimarket is also available. Guests at the holiday home will be able to enjoy activities in and around Linthal, like hiking. Skiing and cycling can be enjoyed nearby, while a ski equipment rental service and a ski pass sales point are also available on-site. Zurich Airport is 97 km away.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host

          Opinions sobre Ferienhaus Granula

          Aquest allotjament és nou a Amimir.com pel que encara no disposem d'opinions. Reserva aquest allotjament ara i sigues el primer a opinar en Amimir.com!

          Preguntes freqüents sobre Ferienhaus Granula

          Té connexió wifi Ferienhaus Granula?

          El Ferienhaus Granula disposa de Wi-Fi.

          Hi ha calefacció a Ferienhaus Granula?

          Sí, Ferienhaus Granula té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Ferienhaus Granula?

          Sí, Ferienhaus Granula té restaurant.
          Ferienhaus Granula
          Fotos dels clients