Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Wohnung mit Garten

          Scharnsteiner Straße 60/3, Pettenbach, Àustria Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 3:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Calefacció
          Zona per a fumadors

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Restauració

          Barbacoa

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Terrassa solàrium
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Wohnung mit Garten

          Aeroports propers

          Aeroport de Linz - Hoersching (LNZ) 23.4 mi
          Aeroport de Salzburgo - W.A. Mozart (SZG) 47.2 mi
          Aeroport de Freilassing (QFL) 47.3 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Offering a garden and garden view, Wohnung mit Garten is set in Pettenbach, 34 km from Wels Exhibition Centre and 20 km from Kremsmünster Abbey. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. The apartment offers a picnic area and a 24-hour front desk. The spacious apartment is fitted with 3 bedrooms, 2 bathrooms, bed linen, towels, a flat-screen TV with cable channels, a dining area, a fully equipped kitchen, and a terrace with mountain views. This apartment also features a patio that doubles up as an outdoor dining area. For added privacy, the accommodation has a private entrance and soundproofing. Bildungshaus Schloss Puchberg is 38 km from the apartment, while Zoo Schmiding is 38 km from the property. Linz Airport is 47 km away.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.

          Opinions sobre Wohnung mit Garten

          9.6
          Excel·lent
          Basat en 29 opinions

          Preguntes freqüents sobre Wohnung mit Garten

          Té connexió wifi Wohnung mit Garten?

          El Wohnung mit Garten disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Wohnung mit Garten?

          Wohnung mit Garten no admet mascotes.

          Hi ha recepció 24 hores a Wohnung mit Garten?

          Sí, Wohnung mit Garten té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a Wohnung mit Garten?

          Sí, Wohnung mit Garten té calefacció a les zones comunes.
          Wohnung mit Garten
          Fotos dels clients