Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Casa Lory

          Via Giovanni Cimabue, 22, Brescia, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 3:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Admet mascotes

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa

          Mascotes

          S'admeten animals
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

          Informació de la zona de Casa Lory

          Aeroports propers

          Aeroport de Brescia - Gabriele D'Annuzio (VBS) 7.1 mi
          Aeroport de Bérgamo - Orio Al Serio (BGY) 28.9 mi
          Aeroport de Verona - Valerio Catullo (VRN) 32.4 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          Situated in Brescia, 6.2 km from Madonna delle Grazie and 29 km from Desenzano Castle, Casa LORY features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views and is 36 km from Terme Sirmione - Virgilio and 39 km from Sirmione Castle. The property is non-smoking and is located 35 km from Tower of San Martino della Battaglia. The spacious apartment with a terrace and mountain views has 1 bedroom, a living room, a flat-screen TV, an equipped kitchen with a dishwasher and an oven, and 1 bathroom with a bidet. Towels and bed linen are available in the apartment. The property has an outdoor dining area. Guests can also relax in the garden. Gardaland is 44 km from the apartment. Orio Al Serio International Airport is 50 km from the property.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.
          Número de llicència: 017029-lni00232, It017029c25gdzkurv

          Opinions sobre Casa Lory

          8.7
          Molt bé
          Basat en 15 opinions

          Preguntes freqüents sobre Casa Lory

          Té connexió wifi Casa Lory?

          El Casa Lory disposa de Wi-Fi.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Casa Lory?

          Sí, Casa Lory té aire condicionat a les zones comunes.
          Casa Lory
          Fotos dels clients