Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Hyatt Regency Lisbon

          Rua da Junqueira 63, Lisboa, Portugal Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 3:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          A prop de l'autobús
          Aparcament intern

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.6
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Calefacció a les zones comuns
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Restauració

          Restaurant
          Bar

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets De pagament
          Servei de bugaderia De pagament
          Lloguer de cotxes
          Guarda equipatge gratuit
          Consergeria
          Caixer automatic a l'hotel

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Spa i benestar

          Massatgista
          Sauna De pagament
          Jacuzzi De pagament
          Banys turcs De pagament

          piscines

          Piscina cuberta De pagament

          Instal·lacions

          Gimnàs
          Business Centre

          Tipus de cuina

          Menú infantil

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport

          Activitats

          Classes de fitness

          Serveis de l'habitació

          Aquests serveis són generals i poden variar en funció de la tipologia d'habitació.

          Serveis generals de les habitacions

          Telèfon
          Balcó o terrassa
          Disposa de tovalloles
          Cafetera
          Calefacció
          Aire Condicionat
          TV de pagament
          Accessible en cadira de rodes
          Mini-nevera de pagament
          Servei de despertador
          Bullidor d'aigua
          Escriptori
          Caixa forta
          Armari

          Bany

          Lavabo
          Dutxa
          Amenities
          Dutxa o banyera
          Assecador de cabell
          Barnús
          Bany privat
          Sabatilles
          Paper higiènic
          Xampú
          Acondicionador
          Gel de dutxa

          Altres serveis

          Radio
          Planxa per a roba
          Hipoal·lergogen
          Accés a pisos superiors en ascensor
          Penja-robes
          Endoll prop del llit
          Adaptador
          Detector de fum

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing de pagament
          • 25€ / Per dia
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Hyatt Regency Lisbon

          A prop

          Centro de congresos de Lisboa 0,2 mi
          Centro científico de Macao 0,3 mi
          Museo Carris 0,4 mi
          Centro artístico LX Factory 0,6 mi
          Museo de la electricidad 0,6 mi
          Palacio nacional de Belém 0,8 mi
          Plaza de Alfonso de Albuquerque 0,8 mi
          Museo Presidencia de la República 0,8 mi

          Llocs d'interès

          Monasterio de los Jerónimos 1,1 mi
          Monumento a los Descubrimientos 1,1 mi
          Ulysses Tower 1,7 mi
          Elevador de Santa Justa 2,8 mi
          Terreiro do Paço & Paço Ducal 2,8 mi
          Castillo de San Jorge 3,1 mi
          Estadio Da Luz 3,7 mi
          Oceanario de Lisboa 6,7 mi

          Transport públic

          Parada de tranvía de Hospital Egas Moniz 0,1 mi
          Parada de tranvía de Rua da Junqueira (Centro Congressos) 0,2 mi
          Parada de tranvía de Rua Pinto Ferreira 0,3 mi
          Parada de tranvía de Estação de Santo Amaro 0,4 mi

          Què més puc fer?

          Centro comercial de Amoreiras 2,2 mi
          Atrium Saldanha 3,3 mi
          Centro comercial Colombo 3,8 mi
          Centro comercial Dolce Vita 5,7 mi
          Oeiras Parque 6,3 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Lisboa (LIS-Humberto Delgado) 6,3 mi
          Aeroport de Cascais - Aeródromo Municipal de Cascais (CAT) 9,2 mi
          Aeroport de Setubal (XSZ) 20 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Hyatt Regency Lisboa és a 1 km del centre de la ciutat. La distància a l'aeroport és d'uns 13,5 km. Més informació El complex ofereix un total de 24 habitacions. El personal parla anglès i espanyol.

          Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Aquesta informació està subjecta a canvis de l'allotjament.

          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: 10496

          Opinions sobre Hyatt Regency Lisbon

          9
          Fantàstic
          Basat en 833 opinions

          Què diuen els hostes sobre Hyatt Regency Lisbon ?

          Hyatt Regency Lisbon: hotel modern al costat del Tajo, amb habitacions espaioses i spa. Els clients destaquen la neteja, cuines en alguns apartaments, personal molt atent i terrassa amb vistes. Com a punts negatius: ubicació una mica allunyada per a turistes, sorolls si hi ha vista al pont, esmorzar car i piscina només per a majors de 16; hi va haver algun càrrec duplicat puntual. Ideal per a congressos i escapades còmodes.
          AI
          Per estalviar-te temps, hem recopilat i resumit opinions de clients externs amb intel·ligència artificial.
          Selecciona un tema per veure opinions específiques
          Habitacions 1
          100%
          Personal 1
          100%
          Ubicació 1
          100%
          Ambient 1
          100%
          Allotjament 1
          100%
          Electrodomèstics 1
          100%
          Cafetera 1
          100%
          Rentaplats 1
          100%
          Opinions reals
          Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com, Esquiades.com o BuscoUnChollo.com
          Opinions reals
          Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com, Esquiades.com o BuscoUnChollo.com
          Veure més comentaris
          Acabes de veure totes les opinions disponibles! Afegirem més quan rebem noves opinions.

          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          25/08/2026
          Una plataforma ràpida i intuitiva
          Una plataforma ràpida i intuitiva. A més, vaig voler consultar una cosa i van contestar molt ràpid.
          Anna Quílez Alférez
          15/08/2026
          Excel·lent web per reservar el teu viatge
          Ràpid de reservar i bona atenció al client! Em faltava un codi per entrar a l’apartament i al moment m’ho van solucionar!
          Andreu Quintana Pallejà
          13/08/2026
          molt bon servei
          molt bon servei
          Ferran
          05/08/2026
          Good price and easy
          Good price and easy
          Lourdes Cera i Rafel
          04/08/2026
          Bon preu i facil
          Bon preu i facil
          MARC HUGUET BLASI
          02/08/2026
          Escollir Amimir és una bona elecció
          Hem viatjat varies vegades amb Amimir, sempre ha estat tot correcte. Aquesta vegada hem estat molt còmodes i l'experiència molt positiva
          MERCE C
          31/07/2026
          Ja he fet algunes reserves amb…
          Ja hem fet algunes reserves amb vosaltres i sempre molt bé , els preus molt ajustats i mai cap problema .
          Laia
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS

          Preguntes freqüents sobre Hyatt Regency Lisbon

          Té connexió wifi Hyatt Regency Lisbon?

          El Hyatt Regency Lisbon disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Hyatt Regency Lisbon?

          Hyatt Regency Lisbon no admet mascotes.

          Què puc fer a Hyatt Regency Lisbon ?

          L'Hyatt Regency Lisbon disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Massatgista

          Hi ha recepció 24 hores a Hyatt Regency Lisbon?

          Sí, Hyatt Regency Lisbon té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a Hyatt Regency Lisbon?

          Sí, Hyatt Regency Lisbon té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Hyatt Regency Lisbon?

          Sí, Hyatt Regency Lisbon té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Hyatt Regency Lisbon?

          Sí, Hyatt Regency Lisbon té restaurant.

          Hi ha bar a Hyatt Regency Lisbon?

          Sí, Hyatt Regency Lisbon té bar.
          Hyatt Regency Lisbon
          Fotos dels clients
          S'ha desat a