Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Riad Gzira Fez

          5 Derb FERRANE CHERADA GZIRA, Fez, Marroc Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Tipus de cuina
          Trasllat / Transfer
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 1:00 PM i les 11:30 PM
          Sortida
          Entre les 8:00 AM i les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Zona per a fumadors

          Restauració

          Restaurant

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sala de jocs
          Servei de bugaderia De pagament
          Consignes / Taquilles
          Lloguer de cotxes
          Canvi de divises
          Peluqueria.
          Guarda equipatge gratuit
          Caixa forta a la recepció
          Consergeria

          Instal·lacions

          Terrassa
          Saló amb TV
          Zona de juegos
          Terrassa solàrium

          Tipus de cuina

          Menú infantil

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament de pagament disponible en els voltants de l'allotjament
          • 2€ / Per dia

          Informació de la zona de Riad Gzira Fez

          A prop

          Mezquita de Kairaouine 0.1 mi
          Lugar de culto de Zaouia Sidi Ahmed Tijani 0.3 mi
          Madraza Bou-Inania 0.7 mi
          Puerta Azul 0.7 mi
          Place Bou Jeloud 0.9 mi
          Palacio Real 1.4 mi
          Centro comercial Borj Fez 1.8 mi

          Llocs d'interès

          Jardin Jnan Sbil 3.7 mi
          Club de campo de Fez 4.5 mi

          Transport públic

          Bab Ftouh 0.5 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Fez - Saiss (FEZ) 9.2 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Si decideixes allotjar-te a Riad Gzira Fes, et trobaràs en una fantàstica zona de Fes (Medina de Fes el Bal), a menys de cinc minuts amb cotxe de Puerta Azul i Plaza R'cif. A més, aquest riad marroquí es troba a 2,6 km de Museu Dar Batha ia 2,7 km de Madraza Bou-Inania. Amb una terrassa on descansar i comoditats com a connexió a internet wifi gratis i serveis de consergeria, no et faltarà de res! A més, s'ofereix una televisió a la zona comuna i un saló de festes. Tindràs tintoreria o bugaderia, un servei de recepció les 24 hores i atenció multilingüe a la teva disposició. Pagant un petit suplement podràs aprofitar prestacions com a servei de transport a l'aeroport (anada i tornada) (disponible les 24 hores) i aparcament sense assistència (de pagament). Prova plats deliciosos sense moure't d'aquest riad marroquí, que compta amb un restaurant i ofereix servei d'habitacions amb horari limitat. S'ofereix un esmorzar típic de la regió cada dia de 8: a 11: amb un cost addicional. Et sentiràs com a casa teva a qualsevol de les 7 habitacions amb aire condicionat i minibar. Mantingues el contacte amb els teus gràcies a la connexió a Internet wifi gratis. El bany privat amb dutxa està equipat amb articles d'higiene personal gratuïts i assecadors. Entre les comoditats, s'inclouen caixa forta, escriptori i telèfon.



          Informació legal

          Número de llicència: 11111XX1111

          Opinions sobre Riad Gzira Fez

          8.5
          Molt bé
          Basat en 369 opinions

          Preguntes freqüents sobre Riad Gzira Fez

          Té connexió wifi Riad Gzira Fez?

          El Riad Gzira Fez disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Riad Gzira Fez?

          Riad Gzira Fez no admet mascotes.

          Hi ha recepció 24 hores a Riad Gzira Fez?

          Sí, Riad Gzira Fez té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a Riad Gzira Fez?

          Sí, Riad Gzira Fez té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Riad Gzira Fez?

          Sí, Riad Gzira Fez té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Riad Gzira Fez?

          Sí, Riad Gzira Fez té restaurant.
          Riad Gzira Fez
          Fotos dels clients