Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          12 Islands Villas

          1, Stocholmis str, Kolymbia, Grècia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 12:00 AM
          Sortida
          Abans de les 12:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Admet mascotes
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Restauració

          Restaurant
          Bar
          Barbacoa
          Bar junto a la piscina (temporada de verano)

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets De pagament
          Servei de bugaderia De pagament
          Servei de cuidadora De pagament
          Lloguer de cotxes
          Canvi de divises
          Guarda equipatge gratuit
          gandules
          Caixa forta a la recepció

          Spa i benestar

          Massatgista
          Banys turcs
          Pediluvi
          Tractaments facials i corporals

          piscines

          Piscina cuberta
          Piscina exterior (temporada d'estiu)
          Piscina exterior (tota la temporada)

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Gimnàs
          Zona de juegos
          Business Centre
          Terrassa solàrium

          Nens i animació

          Club per nens

          Mascotes

          S'admeten mascotes (previa petició y pagament directe a l'hotel)

          Tipus de cuina

          Menú infantil De pagament

          Trasllat / Transfer

          Trasllat a l'aeroport

          Activitats

          Classes de ioga
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de 12 Islands Villas

          Aeroports propers

          Aeroport de Rodas - Diágoras (RHO) 10.8 mi
          Aeroport de Marmaris (QRQ) 41.8 mi
          Aeroport de Dalaman - A. Internacional de Dalaman (DLM) 47.6 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          Aquesta acollidora casa o vila de vacances es troba a Kolymbia. Ubicat a 15 metres del centre del poble, 'allotjament brinda un fàcil accés a tot allò que aquesta destinació té per oferir. Els visitants valoraran la proximitat de la propietat a les zones 'oci principals. Els viatgers trobaran parades de transport públic des 'on explorar la zona a 1 metres. la propietat és a 3 metres de la platja més propera. Els clients gaudiran 'una estada tranquil·la i tranquil a Hotel 12 Islands Villas ja que compta amb un total de 12 habitacions. Aquest allotjament va ser construït el 211. Totes les persones que 'allotgen en aquest allotjament podran connectar-se al Wi-Fi a tot 'edifici. Lamentablement, la recepció no és oberta les 24 hores de dia. Desafortunadament, no hi ha dormitoris on els hostes puguin demanar un bressol per als més petits. Hotel 12 Islands Villas compta amb aparcament perquè els hostes gaudeixin 'una estada sense preocupacions. Hotel 12 Islands Villas organitza activitats de lleure i esportives. Els hostes gaudiran amb els serveis de salut i benestar que ofereix Hotel 12 Islands Villas. Alguns dels serveis 'Hotel 12 Islands Villas poden ser de pagament.


          Podeu consultar les vostres tarifes directament a 'establiment. 'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Aquesta informació està subjecta a canvis de 'allotjament.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: 1476K91000395901

          Opinions sobre 12 Islands Villas

          10
          Excel·lent
          Basat en 68 opinions

          Preguntes freqüents sobre 12 Islands Villas

          Té connexió wifi 12 Islands Villas?

          El 12 Islands Villas disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a 12 Islands Villas?

          A 12 Islands Villas s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

          Hi ha piscina a 12 Islands Villas?

          Sí, 12 Islands Villas té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)
          • Piscina a l'aire lliure (tota la temporada)

          Què puc fer a 12 Islands Villas ?

          L'12 Islands Villas disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Massatgista

          Hi ha recepció 24 hores a 12 Islands Villas?

          Sí, 12 Islands Villas té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a 12 Islands Villas?

          Sí, 12 Islands Villas té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a 12 Islands Villas?

          Sí, 12 Islands Villas té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a 12 Islands Villas?

          Sí, 12 Islands Villas té restaurant.
          12 Islands Villas
          Fotos dels clients