Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Windmills Hotel Apartments

          Pernera Avenue 75,, Protaras, Xipre Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          piscines
          Nens i animació
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 2:00 PM i les 8:00 PM
          Sortida
          Entre les 12:00 PM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Zona per a fumadors

          Restauració

          Restaurant
          Bar
          Snack bar

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sala de jocs
          Servei de bugaderia De pagament
          Guarda equipatge gratuit
          Caixa forta a la recepció De pagament
          Caixer automatic a l'hotel

          Instal·lacions

          Jardí
          billar De pagament
          Saló amb TV
          Zona de juegos
          Terrassa solàrium
          Joc de dards De pagament
          Discoteca De pagament

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)

          Nens i animació

          Espectacles en directe
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Aquest complex és a Protaras. Molt a prop hi ha una parada de transport públic. També podreu trobar nombrosos comerços i tavernes. La platja és a uns 4 metres. Aquest complex d´apartaments, envoltat per un petit jardí, disposa de dues plantes i un total de 88 habitatges. Part de les instal·lacions són la recepció amb servei de caixa forta (sota càrrec addicional), el supermercat, una sala de televisió, 'aparcament, el garatge i el parc infantil. Pel que fa al gastronòmic, ofereix als seus hostes un bar i un restaurant climatitzat amb terrassa. Els acollidors estudis i apartaments disposen de bany amb telèfon de línia directa. També compten amb saló-dormitori, cuina americana, minibar-nevera, aire condicionat (sota càrrec addicional), calefacció central i balcó o terrassa. Els apartaments estan dotats 'un dormitori a part. 'hotel ofereix als seus clients una piscina, una piscina per a nens separada, un bar 'aperitius, una terrassa per prendre el sol dotada de para-sols i gandules, una sauna (a càrrec addicional), així com la possibilitat de jugar al ping-pong i en billar (abonant taxes) i utilitzar el gimnàs. 'ofereix esmorzar bufet. A 'hora de sopar podreu triar un menú. Més enllà 'això, tindreu la possibilitat de reservar a mitja pensió.


          Podeu consultar les vostres tarifes directament a 'establiment. 'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Aquesta informació està subjecta a canvis de 'allotjament.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre Windmills Hotel Apartments

          6.1
          Normal
          Basat en 246 opinions

          Preguntes freqüents sobre Windmills Hotel Apartments

          Té connexió wifi Windmills Hotel Apartments?

          El Windmills Hotel Apartments disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Windmills Hotel Apartments?

          Windmills Hotel Apartments no admet mascotes.

          Hi ha piscina a Windmills Hotel Apartments?

          Sí, Windmills Hotel Apartments té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

          Hi ha recepció 24 hores a Windmills Hotel Apartments?

          Sí, Windmills Hotel Apartments té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a Windmills Hotel Apartments?

          Sí, Windmills Hotel Apartments té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Windmills Hotel Apartments?

          Sí, Windmills Hotel Apartments té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Windmills Hotel Apartments?

          Sí, Windmills Hotel Apartments té restaurant.

          Hi ha bar a Windmills Hotel Apartments?

          Sí, Windmills Hotel Apartments té bar.
          Windmills Hotel Apartments
          Fotos dels clients