Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Hotel Edva

          Str. Vlore-Sarande km 7, Vlorë, Albània Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          piscines
          Trasllat / Transfer
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 2:00 PM i les 12:00 AM
          Sortida
          Entre les 11:00 AM i les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Servei de bugaderia
          Para-sols a la piscina

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport

          Wifi i Internet

          Wi-Fi
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Hotel Edva

          Llocs d'interès

          Vlorë Albania 6.6 mi
          National Museum of Independence 7.1 mi
          Muradie Mosque 8.2 mi
          Independence Monument 8.3 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Corfú - Ioannis Kapodistrias (CFU) 56.1 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Opinions sobre Hotel Edva

          8.9
          Molt bé
          Basat en 363 opinions

          Preguntes freqüents sobre Hotel Edva

          Té connexió wifi Hotel Edva?

          El Hotel Edva disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Hotel Edva?

          Hotel Edva no admet mascotes.

          Hi ha piscina a Hotel Edva?

          Sí, Hotel Edva té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)
          Hotel Edva
          Fotos dels clients