Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Hotel Industrie

          Martelarenplein 7, Lovaina, Bèlgica Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Tipus de cuina
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 2:30 PM i les 11:00 PM
          Sortida
          Entre les 12:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Restauració

          Restaurant
          Bar

          Zones comuns

          Calefacció

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Instal·lacions

          Terrassa

          Serveis Generals de l'Hotel

          Guarda equipatge gratuit

          Tipus de cuina

          Menú infantil
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Hotel Industrie

          Llocs d'interès

          Museo de la uva 9.3 mi
          Monumento de Het Helden 10.8 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Bruselas - Bruselas - National (BRU) 10.1 mi
          Aeroport d’Amberes - A. Internacional de Amberes (ANR) 24.2 mi
          Aeroport de Malle - Aeródromo Zoersel-Oostmalle (OBL) 27.3 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre Hotel Industrie

          7.3
          Basat en 2199 opinions

          Què diuen els hostes sobre Hotel Industrie ?

          "Hotel Industrie és un lloc estupendo per allotjar-se, amb restaurant propi i un dels millors pubs de la ciutat. Els hostes valoren la seva ubicació i l'esmorzar. Alguns mencionen la manca d'ascensor i problemes d'il·luminació a les habitacions com a àrees de millora. En general, destaca per la seva neteja i excel·lent restaurant. Ideal per a aquells que busquen comoditat i bona cuina en un entorn cèntric."
          AI
          Per estalviar-te temps, hem recopilat i resumit opinions de clients externs amb intel·ligència artificial.

          Preguntes freqüents sobre Hotel Industrie

          Té connexió wifi Hotel Industrie?

          El Hotel Industrie disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Hotel Industrie?

          Hotel Industrie no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a Hotel Industrie?

          Sí, Hotel Industrie té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Hotel Industrie?

          Sí, Hotel Industrie té restaurant.

          Hi ha bar a Hotel Industrie?

          Sí, Hotel Industrie té bar.
          Hotel Industrie
          Fotos dels clients