Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Ale Dar Hotel

          Lazar Andonov B.b., Kocani, Macedònia (ARIM) Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          piscines
          Aparcament
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 4:00 PM
          Sortida
          Abans de les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Admet mascotes

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor
          Adaptat per a persones amb mobilitat reduïda

          Restauració

          Restaurant
          Bar
          Esmorzar tipus Buffet
          Dinar tipus Buffet
          Dinar tipus Menú
          Sopar tipus Menú
          Servei de dinar a la carta

          Serveis Generals de l'Hotel

          Canvi de divises
          Lloguer de bicicletes
          Personal plurilingüe
          Guarda-roba

          Instal·lacions

          Jardí
          Pista de básquet
          Ping Pong
          Supermercat

          Wifi i Internet

          Internet corner
          Wi-Fi de pagament

          piscines

          Centre de busseig

          Aparcament

          Aparcament interior de pagament
          Aparcament exterior de pagament

          Mascotes

          S'admeten mascotes (previa petició y pagament directe a l'hotel)

          Tipus de cuina

          Servei de sopar a la carta
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Opinions sobre Ale Dar Hotel

          10
          Excel·lent
          Basat en 2 opinions

          Preguntes freqüents sobre Ale Dar Hotel

          On puc aparcar a Ale Dar Hotel?

          Si t'allotges a Ale Dar Hotel tens aquestes possibilitats d'aparcament (sota disponibilitat):
          • Pàrquing interior de pagament
          • Pàrquing exterior de pagament

          Té connexió wifi Ale Dar Hotel?

          • Ale Dar Hotel ofereix Wi-Fi de pagament.
          • Ale Dar Hotel disposa d'Internet corner.

          Puc allotjar-me amb mascota a Ale Dar Hotel?

          A Ale Dar Hotel s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

          Hi ha recepció 24 hores a Ale Dar Hotel?

          Sí, Ale Dar Hotel té recepció 24 hores.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Ale Dar Hotel?

          Sí, Ale Dar Hotel té aire condicionat a les zones comunes.

          Ale Dar Hotel està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda?

          Sí, Ale Dar Hotel està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda.

          Hi ha restaurant a Ale Dar Hotel?

          Sí, Ale Dar Hotel té restaurant.

          Hi ha bar a Ale Dar Hotel?

          Sí, Ale Dar Hotel té bar.
          Ale Dar Hotel
          Fotos dels clients