Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Hotel Terrado Cavancha

          Tadeo Haenke 1010, Iquique, Xile Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          piscines
          Tipus de cuina
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 12:00 AM
          Sortida
          Abans de les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Restauració

          Restaurant
          Bar
          Snack bar

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets De pagament
          Servei de bugaderia De pagament
          Guarda equipatge gratuit
          Caixa forta a la recepció
          Consergeria

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Gimnàs

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)
          Piscina exterior (tota la temporada)

          Tipus de cuina

          Menú infantil
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing exterior gratuït
          Aquest allotjament no permet reservar la plaça de pàrquing amb antelació. El pàrquing està subjecte a disponibilitat al moment de la teva arribada.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre Hotel Terrado Cavancha

          8.4
          Molt bé
          Basat en 3431 opinions

          Què diuen els hostes sobre Hotel Terrado Cavancha ?

          Terrat Cavancha a Iquique és molt valorat per la seva excel·lent ubicació i varietat en l'esmorzar. Alguns hostes assenyalen problemes amb la publicitat enganyosa en la reserva i l'atenció poc amable en recepció. També es destaca la manca de manteniment en àrees com la piscina i les habitacions. Malgrat això, l'atenció al restaurant és destacada. En resum, és un hotel ideal per a aquells que busquen bona ubicació i esmorzar variat, però pot millorar en aspectes d'atenció al client i manteniment.
          AI
          Per estalviar-te temps, hem recopilat i resumit opinions de clients externs amb intel·ligència artificial.

          Preguntes freqüents sobre Hotel Terrado Cavancha

          Té connexió wifi Hotel Terrado Cavancha?

          El Hotel Terrado Cavancha disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Hotel Terrado Cavancha?

          Hotel Terrado Cavancha no admet mascotes.

          Hi ha piscina a Hotel Terrado Cavancha?

          Sí, Hotel Terrado Cavancha té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)
          • Piscina a l'aire lliure (tota la temporada)

          Hi ha recepció 24 hores a Hotel Terrado Cavancha?

          Sí, Hotel Terrado Cavancha té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a Hotel Terrado Cavancha?

          Sí, Hotel Terrado Cavancha té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Hotel Terrado Cavancha?

          Sí, Hotel Terrado Cavancha té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Hotel Terrado Cavancha?

          Sí, Hotel Terrado Cavancha té restaurant.

          Hi ha bar a Hotel Terrado Cavancha?

          Sí, Hotel Terrado Cavancha té bar.
          Hotel Terrado Cavancha
          Fotos dels clients