Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Hotel Spa Jardines De Lorca

          Alameda de Rafael Méndez, s/n, Lorca, Espanya Veure al mapa
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          A prop de l'estació de tren
          Piscina

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.6/5
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Recepció
          Ascensor
          Adaptat per a persones amb mobilitat reduïda

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets
          Servei de bugaderia
          Caixa forta a la recepció
          Personal plurilingüe

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)

          Serveis de l'habitació

          Aquests serveis són generals i poden variar en funció de la tipologia d'habitació.

          Serveis generals de les habitacions

          Televisió
          Servei d'habitacions
          Telèfon
          Wi-Fi de pagament a habitacions
          Caixa forta de pagament
          Mini-nevera de pagament

          Bany

          Banyera
          Lavabo
          Dutxa
          Assecador de cabell

          Altres serveis

          Fil musical

          Horari i condicions especials
          .: .
          .: .
          Preu parking interior.: 13€/ dia.
          Parking exterior.: Gratuït.

          Informació de la zona de Hotel Spa Jardines De Lorca

          A prop

          Plaça de Toros Coso de Sutullena 0,1 mi
          Museo Azul de la Semana Santa - MASS 0,4 mi
          Palacio Guevara 0,4 mi
          Museo de Bordados del Paso Blanco 0,5 mi
          Colegiata de San Patricio 0,6 mi
          Museo Arqueológico de Lorca 0,6 mi
          Porche de San Antonio 0,6 mi
          Semana Santa Museums 0,7 mi

          Llocs d'interès

          Castillo de Lorca 0,9 mi
          Puerta de las Tradiciones 10,7 mi

          Transport públic

          Estación de Lorca-Sutullena 0,2 mi
          Lorca (XJR-Estación de autobuses de Lorca) 0,2 mi
          Lorca San Diego 0,9 mi
          La Hoya 5,9 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Corvera - Región de Murcia Intl. (RMU) 32,2 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Descripció de l'allotjament

          L'Hotel Jardins de Boja ****, es troba a la localitat de Lorca al casc antic de la ciutat. Disposa de 43 àmplies i modernes habitacions. L'hotel completa la seva oferta oferint-los la millor cuina Internacional i de Múrcia.

          L'Spa Jardins, construït en un edifici annex a l'Hotel Jardins de Lorca, disposa de tot el necessari per fer-nos oblidar les nostres preocupacions durant unes hores.
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Opinions sobre Hotel Spa Jardines De Lorca

          8.2
          Fabulós
          Basat en 326 opinions
          Opinions reals
          Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com, Esquiades.com o BuscoUnChollo.com
          Opinions reals
          Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com, Esquiades.com o BuscoUnChollo.com
          Veure més comentaris
          Acabes de veure totes les opinions disponibles! Afegirem més quan rebem noves opinions.

          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          25/08/2026
          Una plataforma ràpida i intuitiva
          Una plataforma ràpida i intuitiva. A més, vaig voler consultar una cosa i van contestar molt ràpid.
          Anna Quílez Alférez
          15/08/2026
          Excel·lent web per reservar el teu viatge
          Ràpid de reservar i bona atenció al client! Em faltava un codi per entrar a l’apartament i al moment m’ho van solucionar!
          Andreu Quintana Pallejà
          13/08/2026
          molt bon servei
          molt bon servei
          Ferran
          05/08/2026
          Good price and easy
          Good price and easy
          Lourdes Cera i Rafel
          04/08/2026
          Bon preu i facil
          Bon preu i facil
          MARC HUGUET BLASI
          02/08/2026
          Escollir Amimir és una bona elecció
          Hem viatjat varies vegades amb Amimir, sempre ha estat tot correcte. Aquesta vegada hem estat molt còmodes i l'experiència molt positiva
          MERCE C
          31/07/2026
          Ja he fet algunes reserves amb…
          Ja hem fet algunes reserves amb vosaltres i sempre molt bé , els preus molt ajustats i mai cap problema .
          Laia
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS

          Preguntes freqüents sobre Hotel Spa Jardines De Lorca

          Té connexió wifi Hotel Spa Jardines De Lorca?

          El Hotel Spa Jardines De Lorca disposa de Wi-Fi.

          Hi ha piscina a Hotel Spa Jardines De Lorca?

          Sí, Hotel Spa Jardines De Lorca té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

          Hi ha recepció 24 hores a Hotel Spa Jardines De Lorca?

          Sí, Hotel Spa Jardines De Lorca té recepció 24 hores.

          Hotel Spa Jardines De Lorca està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda?

          Sí, Hotel Spa Jardines De Lorca està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda.
          Hotel Spa Jardines De Lorca
          Fotos dels clients