Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Pension Silver Spray

          Minamitsurugun Yamanakakomura 366, Yamanakako, Japó Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 9:00 PM
          Sortida
          Abans de les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern

          Instal·lacions i serveis

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa

          Wifi i Internet

          Wi-Fi
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Opinions sobre Pension Silver Spray

          9.8
          Excel·lent
          Basat en 111 opinions

          Preguntes freqüents sobre Pension Silver Spray

          Té connexió wifi Pension Silver Spray?

          El Pension Silver Spray disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Pension Silver Spray?

          Pension Silver Spray no admet mascotes.
          Pension Silver Spray
          Fotos dels clients