Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Spreewelten Hotel

          Alte Huttung 11, Lübbenau/Spreewald, Alemanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          Nens i animació
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 10:00 PM
          Sortida
          Entre les 8:00 AM i les 10:30 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Tobogan d'aigua

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Calefacció
          Ascensor
          Zona per a fumadors
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Restauració

          Restaurant
          Bar
          Snack bar

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Spa i benestar

          Massatgista
          Sauna De pagament
          Jacuzzi
          Banys turcs De pagament
          Pediluvi
          Tractaments facials i corporals

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sala de jocs
          Guarda equipatge gratuit
          Caixa forta a la recepció

          Instal·lacions

          Terrassa
          Saló amb TV
          Zona de juegos
          Terrassa solàrium De pagament

          Nens i animació

          Club per nens

          Tipus de cuina

          Menú infantil

          piscines

          Tobogans d'aigua a l'hotel
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Spreewelten Hotel

          A prop

          Spreewald-Museum 1.1 mi
          Freilandmuseum Lehde 1.7 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Cottbus - Aeropuerto de Cottbus-Drewitz (CBU) 24.8 mi
          Aeroport de Berlín - Brandeburgo (BER) 39.8 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre Spreewelten Hotel

          9.5
          Excel·lent
          Basat en 781 opinions

          Preguntes freqüents sobre Spreewelten Hotel

          Té connexió wifi Spreewelten Hotel?

          El Spreewelten Hotel disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Spreewelten Hotel?

          Spreewelten Hotel no admet mascotes.

          Què puc fer a Spreewelten Hotel ?

          L'Spreewelten Hotel disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Massatgista

          Hi ha recepció 24 hores a Spreewelten Hotel?

          Sí, Spreewelten Hotel té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a Spreewelten Hotel?

          Sí, Spreewelten Hotel té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Spreewelten Hotel?

          Sí, Spreewelten Hotel té restaurant.

          Hi ha bar a Spreewelten Hotel?

          Sí, Spreewelten Hotel té bar.
          Spreewelten Hotel
          Fotos dels clients