Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Chyhorinskyi Hotel

          Chyhorina Street 59, Kiev, Ucraïna Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 2:00 PM i les 6:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Calefacció

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Servei de bugaderia De pagament
          Consergeria
          Servei extra de neteja de pagament
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Opinions sobre Chyhorinskyi Hotel

          7.7
          Basat en 349 opinions

          Preguntes freqüents sobre Chyhorinskyi Hotel

          Té connexió wifi Chyhorinskyi Hotel?

          El Chyhorinskyi Hotel disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Chyhorinskyi Hotel?

          Chyhorinskyi Hotel no admet mascotes.

          Hi ha recepció 24 hores a Chyhorinskyi Hotel?

          Sí, Chyhorinskyi Hotel té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a Chyhorinskyi Hotel?

          Sí, Chyhorinskyi Hotel té calefacció a les zones comunes.
          Chyhorinskyi Hotel
          Fotos dels clients