Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          C&R hostel residência

          Ladeira da Independência, 33 1 and, Salvador, Brasil Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 2:00 PM i les 6:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:30 AM i les 12:30 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Consignes / Taquilles

          Zones comuns

          Zona per a fumadors
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.

          Opinions sobre C&R hostel residência

          8.3
          Molt bé
          Basat en 6 opinions

          Preguntes freqüents sobre C&R hostel residência

          Té connexió wifi C&R hostel residência?

          El C&R hostel residência disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a C&R hostel residência?

          C&R hostel residência no admet mascotes.
          C&R hostel residência
          Fotos dels clients