Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Villa Penelope

          Strada Provinciale 67, Km 12,800, Granelli, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          Mascotes
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 3:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Admet mascotes

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Zona per a fumadors

          Restauració

          Restaurant
          Bar
          Barbacoa
          Snack bar

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets De pagament
          Servei de cuidadora De pagament
          Aparcacotxes

          Spa i benestar

          Massatgista De pagament

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Saló amb TV
          Zona de juegos
          Supermercat
          Terrassa solàrium
          Zona privada de platja De pagament
          Discoteca

          Mascotes

          S'admeten mascotes (previa petició y pagament directe a l'hotel)

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Villa Penelope

          Llocs d'interès

          Planeta Buonivini 3.8 mi
          Società Agricola Marabino 4.9 mi
          Isola delle Correnti 6.2 mi
          Isola di Capo Passero 9 mi
          Isola Vendicari 9.3 mi
          Spiaggia Maganuco 9.7 mi
          Villa Romana del Tellaro 10.9 mi
          Ruins of Eloro - Lido of Noto 12 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Ragusa (QRG) 21.4 mi
          Aeroport de Comiso - Vincenzo Magliocco (CIY) 29.6 mi
          Aeroport de Siracusa (QIC) 30.5 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Informació legal

          Número de llicència: 19088005C211080, IT088005C2L3ILAAZD

          Opinions sobre Villa Penelope

          9.1
          Excel·lent
          Basat en 1 opinions

          Preguntes freqüents sobre Villa Penelope

          Té connexió wifi Villa Penelope?

          El Villa Penelope disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Villa Penelope?

          A Villa Penelope s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

          Què puc fer a Villa Penelope ?

          L'Villa Penelope disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Massatgista

          Hi ha recepció 24 hores a Villa Penelope?

          Sí, Villa Penelope té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a Villa Penelope?

          Sí, Villa Penelope té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Villa Penelope?

          Sí, Villa Penelope té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Villa Penelope?

          Sí, Villa Penelope té restaurant.

          Hi ha bar a Villa Penelope?

          Sí, Villa Penelope té bar.
          Villa Penelope
          Fotos dels clients