Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Los Narejos

          Avenida Constitución, 67, Los Narejos, Los Alcázares, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 11:30 PM
          Sortida
          Abans de les 12:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Servei de bugaderia De pagament
          Guarda equipatge gratuit

          Restauració

          Màquina espenedora
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Los Narejos

          A prop

          Complejo turístico con campo de golf La Serena Golf 2.6 mi

          Llocs d'interès

          Playa Las Charcas 5.6 mi
          Puerto Deportivo Tomás Maestre 5.6 mi
          Parque regional Las Salinas y Arenales de San Pedro del Pinatar 6.6 mi
          Ifepa 7.1 mi
          Campo de golf Lo Romero Golf 8.7 mi
          Complejo turístico con campo de golf La Manga Club 10.8 mi
          Faro del Cabo de Palos 11.8 mi
          Club de golf y de campo Las Colinas 12 mi

          Platges properes

          Playa de Poniente 3.4 mi
          Playa de Barnuevo 3.5 mi
          Playa de El Pescador 3.8 mi
          Playa del Atalayón 4 mi
          Playa Lomas del Castillico 4.7 mi

          Què més puc fer?

          Dos Mares Shopping 4.6 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Corvera - Región de Murcia Intl. (RMU) 16.3 mi
          Aeroport d'Alacant - Elx (ALC) 39.5 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Aquest hotel de gestió familiar es troba situat a la bonica ciutat de Los Alcázares, a la vora del Mar Menor, en una zona que gaudeix d'un clima suau tot l'any. L'hotel Los Narejos és perfecte per a persones que busquin un allotjament confortable i impecable, amb un personal atent i una excel·lent relació qualitat preu. El restaurant és popular tant entre clients de l'hotel com entre residents i serveix un saborós menú del dia. La ciutat gaudeix de bones connexions amb la xarxa de carreteres nacionals i l'aeroport de San Javier és a poca distància amb cotxe. Els amants del golf podran gaudir dels 7 camps de golf dels voltants. Tot el que la ciutat té per oferir està a 2 passos: recorri el llarg passeig marítim amb palmeres, visiteu el port i passi el dia a les antigues termes

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: H.MU.511

          Opinions sobre Los Narejos

          7.9
          Basat en 777 opinions

          Preguntes freqüents sobre Los Narejos

          Té connexió wifi Los Narejos?

          El Los Narejos disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Los Narejos?

          Los Narejos no admet mascotes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Los Narejos?

          Sí, Los Narejos té aire condicionat a les zones comunes.
          Los Narejos
          Fotos dels clients