Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center

          Schiphol Boulevard 101, Schiphol, Països Baixos Veure al mapa
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          A prop de l'aeroport
          Aparcament intern
          Admet mascotes

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.6/5
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Recepció
          Calefacció a les zones comuns
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Restauració

          Restaurant
          Bar
          Màquina espenedora

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets De pagament
          Servei de bugaderia De pagament
          Lloguer de cotxes
          Guarda equipatge gratuit
          Caixa forta a la recepció
          Consergeria
          Caixer automatic a l'hotel

          Instal·lacions

          Gimnàs
          Business Centre
          Supermercat

          Mascotes

          S'admeten animals

          Tipus de cuina

          Menú infantil

          Serveis de l'habitació

          Aquests serveis són generals i poden variar en funció de la tipologia d'habitació.

          Serveis generals de les habitacions

          Televisió
          Telèfon
          Disposa de tovalloles
          Calefacció
          Aire Condicionat
          Servei de despertador
          Caixa forta
          Armari

          Bany

          Lavabo
          Dutxa
          Amenities
          Assecador de cabell
          Barnús
          Bany privat
          Sabatilles

          Altres serveis

          Terra amb moqueta
          Accés a pisos superiors en ascensor
          Endoll prop del llit
          Detector de fum

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior de pagament
          • 58€ / Per dia
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center

          Llocs d'interès

          Museu Van Gogh 6,2 mi
          Rijksmuseum 6,4 mi
          Casa d'Anna Frank 7 mi
          Museo Madame Tussauds 7,2 mi
          Espacio multiusos Ziggo Dome 7,6 mi
          Amsterdam ArenA 7,8 mi
          NEMO 7,9 mi
          Keukenhof 9,4 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Ámsterdam - Schiphol (AMS) 0,2 mi
          Aeroport de Hoofddorp (QHZ) 2,8 mi
          Aeroport de La Haya (HAG) 24,8 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          L'hotel disposa de 46 allotjaments. Es pot arribar a les plantes superiors còmodament amb ascensor. Les instal·lacions inclouen caixa forta. A les zones públiques s'ofereix connexió a Internet, així com Wi-Fi. Quant a l'oferta gastronòmica, s'inclouen restaurant, cafeteria i bar. Si ho necessiten, els clients poden fer ús de les places d'aparcament de l'hotel. També s'inclouen servei d'habitacions i bugaderia. També s'ofereix servei de trasllat. Hi ha una zona de botigues disponible amb sala de conferències i centre de negocis.El hotel té importància internacional com a centre de conferències. En uns 2 minuts es pot arribar al centre d'Amsterdam amb tren. L'aeroport ofereix àmplies instal·lacions comercials per als que volen comprar alguna cosa de manera ràpida, o simplement vulguin fer una ullada. Aquest luxós hotel d'aeroport es troba al centre de l'aeroport d'Amsterdam Schiphol i ofereix accés directe als vestíbuls d'arribades i sortides, una cosa única per a un hotel de la seva categoria superior.
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center

          8.6
          Fabulós
          Basat en 7579 opinions

          Què diuen els hostes sobre Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center ?

          El Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center destaca per la seva ubicació dins de l'aeroport, neteja impecable i comoditat. Alguns esmenten problemes amb el servei de despertador i el menjar. Ideal per a estades curtes de connexió, amb fàcil accés al centre de la ciutat. El personal és amable i servicial, encara que hi va haver casos aïllats de manca de consideració. En resum, un hotel pràctic i ben ubicat, perfecte per descansar entre vols, amb excel·lents instal·lacions i servei, encara que amb àrees de millora en alguns aspectes del servei al client.
          AI
          Per estalviar-te temps, hem resumit les opinions dels nostres clients amb intel·ligència artificial.
          Opinions reals
          Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com, Esquiades.com o BuscoUnChollo.com
          Opinions reals
          Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com, Esquiades.com o BuscoUnChollo.com
          Veure més comentaris
          Acabes de veure totes les opinions disponibles! Afegirem més quan rebem noves opinions.

          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          25/08/2026
          Una plataforma ràpida i intuitiva
          Una plataforma ràpida i intuitiva. A més, vaig voler consultar una cosa i van contestar molt ràpid.
          Anna Quílez Alférez
          15/08/2026
          Excel·lent web per reservar el teu viatge
          Ràpid de reservar i bona atenció al client! Em faltava un codi per entrar a l’apartament i al moment m’ho van solucionar!
          Andreu Quintana Pallejà
          13/08/2026
          molt bon servei
          molt bon servei
          Ferran
          05/08/2026
          Good price and easy
          Good price and easy
          Lourdes Cera i Rafel
          04/08/2026
          Bon preu i facil
          Bon preu i facil
          MARC HUGUET BLASI
          02/08/2026
          Escollir Amimir és una bona elecció
          Hem viatjat varies vegades amb Amimir, sempre ha estat tot correcte. Aquesta vegada hem estat molt còmodes i l'experiència molt positiva
          MERCE C
          31/07/2026
          Ja he fet algunes reserves amb…
          Ja hem fet algunes reserves amb vosaltres i sempre molt bé , els preus molt ajustats i mai cap problema .
          Laia
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS

          Preguntes freqüents sobre Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center

          Té connexió wifi Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center?

          El Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center disposa de Wi-Fi.

          Hi ha recepció 24 hores a Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center?

          Sí, Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center té recepció 24 hores.

          Hi ha calefacció a Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center?

          Sí, Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center?

          Sí, Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center?

          Sí, Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center té restaurant.

          Hi ha bar a Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center?

          Sí, Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center té bar.
          Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference Center
          Fotos dels clients