Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Torre Da Aldeia

          Rua Antero De Quental - Aldeia Turistica Areias De Sao João, Albufeira, Portugal Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Aparcament
          Mascotes
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 4:00 PM i les 7:00 PM
          Sortida
          Entre les 1:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Admet mascotes

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Adaptat per a persones amb mobilitat reduïda

          Serveis Generals de l'Hotel

          Servei de cuidadora
          Lloguer de cotxes
          Servei mèdic
          Lloguer de bicicletes
          gandules
          Caixa forta a la recepció

          Wifi i Internet

          Internet corner
          Wi-Fi de pagament

          Aparcament

          Aparcament interior de pagament
          Aparcament exterior de pagament

          Mascotes

          S'admeten mascotes (previa petició y pagament directe a l'hotel)

          Bressols per a nadons

          Bressols de pagament directe hotel (sol·licita-ho abans d'iniciar el viatge)

          Instal·lacions

          Terrassa solàrium
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Torre Da Aldeia

          A prop

          La Franja (The Strip) 0.2 mi
          Plaza de toros de Albufeira 0.3 mi
          Parque Aventura - Albufeira 0.8 mi
          Estadio de Albufeira 0.9 mi
          Centro sanitario internacional Albufeira 1 mi
          Museo Arqueológico Municipal 1.4 mi
          Plaza de la ciudad vieja de Albufeira 1.4 mi
          Torre del Reloj 1.4 mi

          Llocs d'interès

          Torre de Medronheira 1.8 mi
          Marina de Albufeira 2.4 mi
          Campo de golf Pine Cliffs 3.1 mi
          Adega do Cantor Winery 3.6 mi
          Ruinas del castillo de Paderne 4.8 mi
          Herdade dos Salgados Golf 5.3 mi
          Algar de Benagil 10.8 mi
          Quinta do Lago Golf 12.1 mi

          Transport públic

          Albufeira - Ferreiras Station 2.6 mi

          Platges properes

          Playa de Agua Doce 0.4 mi
          Playa de Aveiros 0.6 mi
          Playa de Santa Eulalia 0.8 mi
          Playa do Peneco 1.5 mi
          Tomás Franco Beach 1.6 mi

          Què més puc fer?

          Compras en El Algarve 3.9 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Faro - A. Internacional de Faro (FAO) 15.2 mi
          Portimão (PRM) 19.9 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          es troba al cor de la zona turística de Areias de S. Joao, al costat de la platja de Oura.Los apartaments ofereixen un allotjament bo i bàsic moderno.A tan sols 2 km de la famosa 'ciutat vella', hi ha bones opcions per menjar, beure i anar de compres també.


          Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. Aquesta informació està subjecta a canvis per part de l'allotjament.


          Opinions sobre Torre Da Aldeia

          2.8
          Bàsic
          Basat en 90 opinions

          Preguntes freqüents sobre Torre Da Aldeia

          On puc aparcar a Torre Da Aldeia?

          Si t'allotges a Torre Da Aldeia tens aquestes possibilitats d'aparcament (sota disponibilitat):
          • Pàrquing interior de pagament
          • Pàrquing exterior de pagament

          Té connexió wifi Torre Da Aldeia?

          • Torre Da Aldeia ofereix Wi-Fi de pagament.
          • Torre Da Aldeia disposa d'Internet corner.

          Puc allotjar-me amb mascota a Torre Da Aldeia?

          A Torre Da Aldeia s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

          Hi ha bressols per a nens a Torre Da Aldeia?

          Torre Da Aldeia disposa de bressols de pagament directe en hotel (sol·licita-ho abans d'iniciar el teu viatge).

          Hi ha recepció 24 hores a Torre Da Aldeia?

          Sí, Torre Da Aldeia té recepció 24 hores.

          Torre Da Aldeia està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda?

          Sí, Torre Da Aldeia està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda.
          Torre Da Aldeia
          Fotos dels clients