Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Vacacional Panorámica Al Mar Centro Santa Cruz

          Calle de San Francisco 5, Santa Cruz de Tenerife, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 8:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.6
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Zones comuns

          Ascensor

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing exterior de pagament
          Cal reservar la plaça de pàrquing amb antelació contactant directament amb l'allotjament

          Informació de la zona de Vacacional Panorámica Al Mar Centro Santa Cruz

          A prop

          Museu Municipal de Belles Arts 0,1 mi
          Plaça d'Espanya 0,2 mi
          Teatre Guimerà 0,2 mi
          La Recova Art Center 0,2 mi
          Museu Arqueològic 0,3 mi
          Museu de la Naturalesa i de l'Home 0,3 mi
          Centre de Fotografia 0,3 mi
          Espai de les Arts de Tenerife 0,3 mi

          Llocs d'interès

          Parc Garcia Sanabria 0,5 mi
          Museu Militar Almeyda 0,6 mi
          Auditori de Tenerife 0,8 mi
          Estadi Heliodoro Rodríguez López 0,8 mi
          Parc aquàtic Cesar Manrique 1 mi
          Parc de La Granja 1,1 mi
          Palmetum de Santa Cruz de Tenerife 1,2 mi
          Basílica de Nuestra Señora de Candelaria 10,9 mi

          Transport públic

          Parada de tranvía de Chimisay 2,1 mi
          Intercambiador de La Laguna 4,3 mi
          Intercambiador de la Laguna 4,3 mi

          Platges properes

          Playa de Tahodio 0,9 mi
          Caleta de Negros 1 mi
          Playa de Valleseco 1,5 mi
          Playa de Acapulco 1,6 mi
          Playa del Muerto 3,9 mi

          Què més puc fer?

          Centro comercial Meridiano 0,9 mi
          Centro comercial Añaza Carrefour 4,3 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Santa Cruz de Tenerife - Tenerife Norte (TFN) 6,1 mi
          Aeroport de Tenerife (TFS-Tenerife Sud) 35,2 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Situated 700 metres from Tenerife Espacio de las Artes, 7.7 km from Museo militar regional de Canarias and 12 km from Leal Theatre, Vacacional panorámica al mar centro Santa Cruz features accommodation located in Santa Cruz de Tenerife. The property has sea and city views, and is 2.4 km from Caleta de Negros Beach. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. The 1-bedroom apartment has a living room with a flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a microwave and a toaster, and 1 bathroom with a hair dryer. Towels and bed linen are offered in the apartment. The accommodation is non-smoking. Popular points of interest near the apartment include Museo municipal de Bellas Artes, Auditorio de Tenerife and Heliodoro Rodriguez Lopez Stadium. The nearest airport is Tenerife North–Ciudad de La Laguna Airport, 12 km from Vacacional panorámica al mar centro Santa Cruz.
          Please inform Vacacional panorámica al mar centro Santa Cruz in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. This property will not accommodate hen, stag or similar parties. In response to Coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. In accordance with government guidelines to minimise transmission of the Coronavirus (COVID-19), this property may request additional documentation from guests to validate identity, travel itinerary and other relevant information, during dates where such guidelines exist. Due to Coronavirus (COVID-19), please ensure that you are only booking this property following the local government guidelines of the destination, including but not limited to the purpose of travel, and maximum allowed group size. Due to Coronavirus (COVID-19), wearing a face mask is mandatory in all indoor common areas.


          Some of the services listed may be considered as extras. Please check with the reception desk upon your arrival. This information is subject to change by the accommodation.
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Informació legal

          Número de llicència: A-38/4.2821, ESFCTU00003801200059462800000000000000A-38-4-00037399

          Opinions sobre Vacacional Panorámica Al Mar Centro Santa Cruz

          9
          Fantàstic
          Basat en 33 opinions
          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          25/08/2026
          Una plataforma ràpida i intuitiva
          Una plataforma ràpida i intuitiva. A més, vaig voler consultar una cosa i van contestar molt ràpid.
          Anna Quílez Alférez
          15/08/2026
          Excel·lent web per reservar el teu viatge
          Ràpid de reservar i bona atenció al client! Em faltava un codi per entrar a l’apartament i al moment m’ho van solucionar!
          Andreu Quintana Pallejà
          13/08/2026
          molt bon servei
          molt bon servei
          Ferran
          05/08/2026
          Good price and easy
          Good price and easy
          Lourdes Cera i Rafel
          04/08/2026
          Bon preu i facil
          Bon preu i facil
          MARC HUGUET BLASI
          02/08/2026
          Escollir Amimir és una bona elecció
          Hem viatjat varies vegades amb Amimir, sempre ha estat tot correcte. Aquesta vegada hem estat molt còmodes i l'experiència molt positiva
          MERCE C
          31/07/2026
          Ja he fet algunes reserves amb…
          Ja hem fet algunes reserves amb vosaltres i sempre molt bé , els preus molt ajustats i mai cap problema .
          Laia
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS

          Preguntes freqüents sobre Vacacional Panorámica Al Mar Centro Santa Cruz

          Té connexió wifi Vacacional Panorámica Al Mar Centro Santa Cruz?

          El Vacacional Panorámica Al Mar Centro Santa Cruz disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Vacacional Panorámica Al Mar Centro Santa Cruz?

          Vacacional Panorámica Al Mar Centro Santa Cruz no admet mascotes.
          Vacacional Panorámica Al Mar Centro Santa Cruz
          Fotos dels clients
          S'ha desat a