Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Hotel Daniel

          Sonnenstr. 5, Unterfoehring, Alemanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Mascotes
          Bressols per a nadons
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 2:00 PM i les 11:00 PM
          Sortida
          Entre les 7:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Admet mascotes

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.6
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Wifi i Internet

          Wi-Fi Gratuït

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets De pagament
          Caixer automatic a l'hotel
          Consigna equipatge
          Caixa forta
          Calefacció
          Prohibit fumar a tot l'allotjament

          Zones comuns

          Ascensor
          Zona per a fumadors

          Restauració

          Màquina espenedora

          Aparcament

          No disposa de parking

          Mascotes

          Es permeten mascotes (sota petició) De pagament

          Bressols per a nadons

          Bressols a l'hotel Gratuït
          L'hotel disposa de bressols gratuïts sota petició prèvia i subjectes a disponibilitat. +info

          Instal·lacions

          Discoteca De pagament
          Habitacions insonoritzades

          Serveis de l'habitació

          Aquestes instal·lacions són estàndard i poden variar segons el tipus d'habitació. Les instal·lacions de cuina només estan disponibles en certs tipus de pisos d'estudi o apartaments.

          Serveis generals

          Televisió
          Telèfon
          Calefacció
          Canals TV internacionals
          TV de pagament
          Escriptori
          Caixa forta
          Armari
          Vistes a un pati interior

          Bany

          Lavabo
          Assecador de cabell
          Bany privat

          Altres serveis

          Radio
          Terra amb moqueta
          Accés a pisos superiors en ascensor
          Zona d'estar

          Informació de la zona de Hotel Daniel

          A prop

          Sendlinger Tor 0,3 mi
          Antiguo Ayuntamiento 0,6 mi
          Munich Residenz 0,7 mi
          Beer and Oktoberfest Museum 0,7 mi
          Museo Alemán 1 mi
          BMW Museum 2,7 mi
          BMW Welt 2,8 mi

          Llocs d'interès

          Palau de Nymphenburg 3,2 mi
          Klinikum Grosshadern 4,8 mi
          Centro de Congresos Internacional Múnich 5,9 mi
          Messe München 6,2 mi
          Lago Feringa 6,3 mi

          Transport públic

          Parada de autobús Unterföhring Siedlerstraße 4,5 mi
          Parada de autobús Unterföhring Dieselstraße 5,2 mi
          Estación de Unterföhring 5,2 mi
          Parada de autobús Unterföhring Rivastraße 5,4 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Dachau (ZCR) 9 mi
          Aeroport d’Oberpfaffenhofen (OBF) 12,4 mi
          Aeroport de Múnich, Alemania - A. Internacional Franz Josef Strauss (MUC) 18,1 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Descripció de l'allotjament

          Confortable hotel. Ofereix habitacions àmplies i un bufet d'esmorzar cada dia. Totes les habitacions inclouen televisió per cable, internet per cable i bany privat. Wi-Fi està disponible a totes les parts de l'hotel.


          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre Hotel Daniel

          7.8
          Molt bé
          Basat en 1580 opinions
          L´hotel destaca per la seva ubicació cèntrica i personal amable. Els clients valoren positivament la neteja i comoditat de les habitacions, així com l'esmorzar variat. Alguns esmenten problemes de soroll, manteniment i atenció al client millorable. En general, és ideal per als que busquen una estada pràctica i ben comunicada a Munic, encara que amb certs detalls a millorar. Perfecte per explorar la ciutat sense complicacions!
          AI
          Per estalviar-te temps, hem recopilat i resumit opinions de clients externs amb intel·ligència artificial.

          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          25/08/2026
          Una plataforma ràpida i intuitiva
          Una plataforma ràpida i intuitiva. A més, vaig voler consultar una cosa i van contestar molt ràpid.
          Anna Quílez Alférez
          15/08/2026
          Excel·lent web per reservar el teu viatge
          Ràpid de reservar i bona atenció al client! Em faltava un codi per entrar a l’apartament i al moment m’ho van solucionar!
          Andreu Quintana Pallejà
          13/08/2026
          molt bon servei
          molt bon servei
          Ferran
          05/08/2026
          Good price and easy
          Good price and easy
          Lourdes Cera i Rafel
          04/08/2026
          Bon preu i facil
          Bon preu i facil
          MARC HUGUET BLASI
          02/08/2026
          Escollir Amimir és una bona elecció
          Hem viatjat varies vegades amb Amimir, sempre ha estat tot correcte. Aquesta vegada hem estat molt còmodes i l'experiència molt positiva
          MERCE C
          31/07/2026
          Ja he fet algunes reserves amb…
          Ja hem fet algunes reserves amb vosaltres i sempre molt bé , els preus molt ajustats i mai cap problema .
          Laia
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS

          Preguntes freqüents sobre Hotel Daniel

          On puc aparcar a Hotel Daniel?

          Si t'allotges a Hotel Daniel tens aquestes possibilitats d'aparcament (sota disponibilitat):
          • No disposa de pàrquing

          Té connexió wifi Hotel Daniel?

          El Hotel Daniel disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Hotel Daniel?

          A Hotel Daniel s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

          Hi ha bressols per a nens a Hotel Daniel?

          Hotel Daniel disposa de bressols a l'hotel (sol·licita'l abans d'iniciar el teu viatge, subjecte a disponibilitat). Consulta les condicions.
          S'ha desat a