Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Tivoli La Caleta Resort

          La Enramada, 9, La Caleta, Costa Adeje, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 3:00 PM
          Sortida
          Abans de les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Admet mascotes
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Restauració

          Restaurant
          Bar
          Snack bar

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets De pagament
          Servei de bugaderia De pagament
          Servei de cuidadora De pagament
          Lloguer de cotxes
          Canvi de divises
          Guarda equipatge gratuit
          Consergeria

          Spa i benestar

          Massatgista De pagament
          Sauna
          Jacuzzi
          Banys turcs

          piscines

          Piscina cuberta
          Piscina exterior (temporada d'estiu)

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Gimnàs
          Business Centre De pagament
          Terrassa solàrium

          Mascotes

          S'admeten animals

          Tipus de cuina

          Menú infantil
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Aquest allotjament no permet reservar la plaça de pàrquing amb antelació. El pàrquing està subjecte a disponibilitat al moment de la teva arribada.

          Informació de la zona de Tivoli La Caleta Resort

          A prop

          Spa Vitanova 0.6 mi
          Centro comercial Plaza del Duque 0.7 mi
          Diego Hernandez 1.2 mi
          Golf Costa Adeje 1.3 mi
          Centro comercial Gran Sur 1.4 mi
          Puerto Colon Marina 1.4 mi
          Platja Puerto Colón 1.5 mi
          Centre Nàutic de Tenerife 1.5 mi

          Llocs d'interès

          Esports Aquàtics Tenerife 1.5 mi
          Aqualand Costa Adeje 1.7 mi
          Parc Siam 2.2 mi
          Centre d'Art i Congressos Magma 2.3 mi
          Estadi Antonio Domínguez Alfonso 2.8 mi
          Parc dels Micos 4.2 mi
          Castillo de San Miguel 7.7 mi
          Piscina pública Oasis Los Gigantes 11.8 mi

          Platges properes

          Playa de la Enramada 0.3 mi
          Playa El Duque 0.4 mi
          Playa La Caleta 0.7 mi
          Playa El Varadero 0.7 mi
          Los Morteros 0.9 mi

          Què més puc fer?

          San Eugenio Shopping Centre 1.7 mi
          Papagayo Beach Club 2.3 mi
          Las Verónicas 2.4 mi
          Centro comercial Siam Mall 2.5 mi
          C.C Parque Santiago 6 3.1 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Tenerife (TFS-Tenerife Sud) 11 mi
          Aeroport de La Gomera (GMZ) 28.6 mi
          Aeroport de Santa Cruz de Tenerife - Tenerife Norte (TFN) 36.5 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          Aquest hotel ofereix un entorn saludable ideal per oxigenar cos i ment. Destaquen les vistes al jardí ia la piscina. Les seves 284 habitacions disposen d'acabats de qualitat i prestacions de gamma alta. Compta amb espais i atencions pensats per al públic infantil. Entre les seves instal·lacions l'establiment compta amb Aire Condicionat i Calefacció.


          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre Tivoli La Caleta Resort

          9.3
          Excel·lent
          Basat en 820 opinions

          Què diuen els hostes sobre Tivoli La Caleta Resort ?

          El Tivoli La Caleta Resort destaca per les seves àmplies habitacions i jardins, perfectes per relaxar-se. Alguns hostes esmenten àrees de millora, com l'estat de la piscina i el jacuzzi. positiva i relaxant. Un lloc recomanat per desconnectar i gaudir!
          AI
          Per estalviar-te temps, hem resumit les opinions dels nostres clients amb intel·ligència artificial.

          Preguntes freqüents sobre Tivoli La Caleta Resort

          Té connexió wifi Tivoli La Caleta Resort?

          El Tivoli La Caleta Resort disposa de Wi-Fi.

          Hi ha piscina a Tivoli La Caleta Resort?

          Sí, Tivoli La Caleta Resort té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

          Què puc fer a Tivoli La Caleta Resort ?

          L'Tivoli La Caleta Resort disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Massatgista

          Hi ha recepció 24 hores a Tivoli La Caleta Resort?

          Sí, Tivoli La Caleta Resort té recepció 24 hores.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Tivoli La Caleta Resort?

          Sí, Tivoli La Caleta Resort té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Tivoli La Caleta Resort?

          Sí, Tivoli La Caleta Resort té restaurant.

          Hi ha bar a Tivoli La Caleta Resort?

          Sí, Tivoli La Caleta Resort té bar.
          Tivoli La Caleta Resort
          Fotos dels clients