Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Capitan Shonny

          Via Giulio Cesare 124, Portoscuso, Itàlia Veure al mapa
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 12:00 PM i les 2:00 PM
          Sortida
          Entre les 7:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Servei de bugaderia De pagament
          Peluqueria.
          Guarda equipatge gratuit
          Caixer automatic a l'hotel
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

          Informació de la zona de Capitan Shonny

          Llocs d'interès

          Isola Piana 3.6 mi
          Laguna Bau Cerbus 3.8 mi
          Parque natural Oasi LIPU di Carloforte 9.2 mi
          Porto Flavia 9.4 mi

          Platges properes

          Playa Portopaglietto 0.7 mi
          Playa Cala Lunga 4.8 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Cagliari - Elmas (CAG) 36.4 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Informació legal

          Número de llicència: E7367, IT111057C1000E7367

          Opinions sobre Capitan Shonny

          9.8
          Excel·lent
          Basat en 50 opinions

          Preguntes freqüents sobre Capitan Shonny

          Puc allotjar-me amb mascota a Capitan Shonny?

          Capitan Shonny no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a Capitan Shonny?

          Sí, Capitan Shonny té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Capitan Shonny?

          Sí, Capitan Shonny té aire condicionat a les zones comunes.
          Capitan Shonny
          Fotos dels clients