Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Simpson's Forest Hotel

          Elkaduwa RoadMeenawatte Estate, Kandy, Sri Lanka Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Spa i benestar
          piscines
          Trasllat / Transfer
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 2:00 PM
          Sortida
          Abans de les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Spa

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Servei de bugaderia
          Consergeria

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa

          Spa i benestar

          Spa de pagament (imprescindible reservar)

          piscines

          Piscina infantil (temporada estiu).

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament

          Wifi i Internet

          Wi-Fi
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Opinions sobre Simpson's Forest Hotel

          9.2
          Excel·lent
          Basat en 208 opinions

          Preguntes freqüents sobre Simpson's Forest Hotel

          Té connexió wifi Simpson's Forest Hotel?

          El Simpson's Forest Hotel disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Simpson's Forest Hotel?

          Simpson's Forest Hotel no admet mascotes.

          Hi ha piscina a Simpson's Forest Hotel?

          Sí, Simpson's Forest Hotel té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina Infantil (temporada estiu).

          Què puc fer a Simpson's Forest Hotel ?

          L'Simpson's Forest Hotel disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Spa de pagament

          Hi ha recepció 24 hores a Simpson's Forest Hotel?

          Sí, Simpson's Forest Hotel té recepció 24 hores.
          Simpson's Forest Hotel
          Fotos dels clients