Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá

          Rua Fernandes Moreira, 1264, São Paulo, Brasil Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 2:00 PM
          Sortida
          Entre les 12:00 PM i les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Restauració

          Restaurant
          Bar

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets De pagament
          Servei de bugaderia De pagament
          Consignes / Taquilles
          Guarda equipatge gratuit
          Caixa forta a la recepció

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Spa i benestar

          Sauna

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)
          Piscina exterior (tota la temporada)
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament de pagament disponible en els voltants de l'allotjament

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Si estàs planejant una vista a Sao Paulo en pla de treball o si vols conèixer els encants d'aquest bell destinació turística, Tryp São Paulo Nações Unides Hotel t'espera perquè gaudeixis la teva estada a l'máximo.La gamma de serveis, com els seus múltiples salons de esdeveniments, centre de negocis i sales de reunions, seran de gran utilitat a l'executiu, mentre que el restaurant, bar, gimnàs, piscina, sauna i estacionament, faran de la teva visita una agradable experiencia.Para reserves de nou departaments o més, s'aplicaran diferents condicions de tarifes, disponibilitat i forma de pagament.


          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá

          8.2
          Molt bé
          Basat en 3879 opinions

          Què diuen els hostes sobre São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá ?

          "El São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá, destaca per la seva ubicació ideal i esmorzar variat. Alguns hostes mencionen problemes amb el Wi-Fi i servei d'habitacions. En general, és un bon hotel amb àrees de millora en la connexió i reposició del minibar. Perfecte per a aquells que valoren la comoditat i ubicació cèntrica."
          AI
          Per estalviar-te temps, hem recopilat i resumit opinions de clients externs amb intel·ligència artificial.

          Preguntes freqüents sobre São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá

          Té connexió wifi São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá?

          El São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá?

          São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá no admet mascotes.

          Hi ha piscina a São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá?

          Sí, São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)
          • Piscina a l'aire lliure (tota la temporada)

          Hi ha recepció 24 hores a São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá?

          Sí, São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá té recepció 24 hores.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá?

          Sí, São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá?

          Sí, São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá té restaurant.

          Hi ha bar a São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá?

          Sí, São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá té bar.
          São Paulo Nações Unidas, Affiliated by Meliá
          Fotos dels clients