Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Singularstays Cullera Iv

          Cullera 46400, Cullera, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 4:00 PM i les 8:00 PM
          Sortida
          Entre les 8:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Instal·lacions

          Terrassa

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Singularstays Cullera Iv

          A prop

          Castillo de Cullera 0.5 mi
          Parque acuático Aquópolis Cullera 1.4 mi
          Museo del Arroz de Cullera 1.5 mi
          Playa Escollera 1.6 mi
          Marquesa Weir 1.6 mi
          Museo Cueva de Dragut 1.6 mi

          Llocs d'interès

          Casa Museo de la Magia 7.2 mi
          Cova del Bolomor 7.6 mi
          La Galiana Campo de Golf 8.6 mi
          Club de Golf El Saler 10.8 mi
          Centro de Interpretación ambiental del paraje natural municipal Parpalló-Borrell 11.7 mi

          Transport públic

          Estación de Cullera 1.4 mi

          Platges properes

          Playa de San Antonio 0.9 mi
          Playa Cap Blanc 1.1 mi
          Playa del Faro 1.4 mi
          Playa de L'Estany 3 mi
          Pltaja de Tavernes 5.8 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de València (VLC) 25.6 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Located in Cullera, a few steps from Sant Antoni Beach and 1.4 km from El Raco, SingularStays Cullera IV offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. This beachfront property offers access to a balcony and free WiFi. The property is non-smoking and is set 1.4 km from Escollera Beach. The spacious apartment is composed of 2 bedrooms, a living room, a fully equipped kitchen, and 1 bathroom. L'Oceanografic is 47 km from the apartment, while Norte Train Station is 47 km away. The nearest airport is Valencia Airport, 53 km from SingularStays Cullera IV.
          Late check-in after 21:00 carries the following charges: - From 21:00 to 02:00, €30 Please note that check-in is not possible after 02:00.This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: VT-51773-V, CV-VUT0051773-V, ESFCTU0000460370001617920000000000000CV-VUT0051773-V3

          Opinions sobre Singularstays Cullera Iv

          8.1
          Molt bé
          Basat en 60 opinions

          Preguntes freqüents sobre Singularstays Cullera Iv

          Té connexió wifi Singularstays Cullera Iv?

          El Singularstays Cullera Iv disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Singularstays Cullera Iv?

          Singularstays Cullera Iv no admet mascotes.

          Hi ha piscina a Singularstays Cullera Iv?

          Sí, Singularstays Cullera Iv té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

          Hi ha calefacció a Singularstays Cullera Iv?

          Sí, Singularstays Cullera Iv té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Singularstays Cullera Iv?

          Sí, Singularstays Cullera Iv té aire condicionat a les zones comunes.
          Singularstays Cullera Iv
          Fotos dels clients