Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Vibes Surfhouse

          Av. San Borondon - Alondras 3 - Casa 7, 38679 Adeje, España, Costa Adeje, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 4:00 PM i les 11:00 PM
          Sortida
          Entre les 8:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.6/5
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Servei de bugaderia De pagament
          Consignes / Taquilles

          Instal·lacions

          Terrassa
          Saló amb TV
          Terrassa solàrium
          Snorkel De pagament

          Serveis de l'habitació

          Aquests serveis són generals i poden variar en funció de la tipologia d'habitació.

          Serveis generals de les habitacions

          Armari

          Bany

          Lavabo
          Dutxa
          Bany compartit fora de l'habitació
          Dutxa o banyera
          Assecador de cabell
          Bidet
          Paper higiènic

          Altres serveis

          Penja-robes
          Endoll prop del llit

          Aparcament

          Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

          Informació de la zona de Vibes Surfhouse

          A prop

          Spa Vitanova 1,2 mi
          Centro comercial Plaza del Duque 1,3 mi
          Golf Costa Adeje 1,3 mi
          Centro comercial Gran Sur 1,3 mi
          Aqualand Costa Adeje 1,8 mi
          Diego Hernandez 1,9 mi
          Puerto Colon Marina 2 mi
          San Eugenio Shopping Centre 2 mi

          Llocs d'interès

          Platja Puerto Colón 2 mi
          Parc Siam 2,4 mi
          Centre d'Art i Congressos Magma 2,6 mi
          Parc dels Micos 3,9 mi
          Castillo de San Miguel 6,9 mi
          Piscina pública Oasis Los Gigantes 11,8 mi
          Teleférico del Teide 12,1 mi
          Parque nacional del Teide 12,3 mi

          Platges properes

          Playa El Duque 1,4 mi
          La Enramada 1,5 mi
          El Duque Norte 1,5 mi
          Playa El Cabezo 1,8 mi
          Playa de Fañabe 1,8 mi

          Què més puc fer?

          Centro comercial Siam Mall 2,7 mi
          Papagayo Beach Club 2,8 mi
          Las Verónicas 2,9 mi
          TIBU Tenerife 3,2 mi
          C.C Parque Santiago 6 3,4 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Tenerife (TFS-Tenerife Sud) 10,2 mi
          Aeroport de La Gomera (GMZ) 29,9 mi
          Aeroport de Santa Cruz de Tenerife - Tenerife Norte (TFN) 35,2 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Situated in Adeje and with El Duque Beach reachable within 2.9 km, Endless Summer Vibes features a tour desk, non-smoking rooms, a shared lounge, free WiFi throughout the property and a terrace. The property is set 4 km from Aqualand, 19 km from Golf del Sur and 24 km from Los Gigantes. Some units at the property feature a balcony with a garden view. At the hostel, rooms are equipped with a wardrobe. With a shared bathroom fitted with a bidet and a hairdryer, some rooms at Endless Summer Vibes also boast a mountain view. The rooms have bed linen. Siam Park is 5.2 km from the accommodation, while Golf Las Americas is 5.9 km from the property. The nearest airport is Tenerife South, 22 km from Endless Summer Vibes, and the property offers a paid airport shuttle service.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties.
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: VV-A38/4.88551

          Opinions sobre Vibes Surfhouse

          8.9
          Fabulós
          Basat en 224 opinions
          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          25/08/2026
          Una plataforma ràpida i intuitiva
          Una plataforma ràpida i intuitiva. A més, vaig voler consultar una cosa i van contestar molt ràpid.
          Anna Quílez Alférez
          15/08/2026
          Excel·lent web per reservar el teu viatge
          Ràpid de reservar i bona atenció al client! Em faltava un codi per entrar a l’apartament i al moment m’ho van solucionar!
          Andreu Quintana Pallejà
          13/08/2026
          molt bon servei
          molt bon servei
          Ferran
          05/08/2026
          Good price and easy
          Good price and easy
          Lourdes Cera i Rafel
          04/08/2026
          Bon preu i facil
          Bon preu i facil
          MARC HUGUET BLASI
          02/08/2026
          Escollir Amimir és una bona elecció
          Hem viatjat varies vegades amb Amimir, sempre ha estat tot correcte. Aquesta vegada hem estat molt còmodes i l'experiència molt positiva
          MERCE C
          31/07/2026
          Ja he fet algunes reserves amb…
          Ja hem fet algunes reserves amb vosaltres i sempre molt bé , els preus molt ajustats i mai cap problema .
          Laia
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS

          Preguntes freqüents sobre Vibes Surfhouse

          Té connexió wifi Vibes Surfhouse?

          El Vibes Surfhouse disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Vibes Surfhouse?

          Vibes Surfhouse no admet mascotes.
          Vibes Surfhouse
          Fotos dels clients