Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Can Pep Yern 3

          venda des ca mari i migjorn n:6995, Playa de Migjorn, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 4:00 PM i les 10:00 PM
          Sortida
          Entre les 9:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Instal·lacions

          Terrassa
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Can Pep Yern 3

          A prop

          Playa de Es Pujols 2.4 mi
          Illa de ses Parres 2.6 mi
          Estany Pudent 2.8 mi
          Platja de ses Canyes 2.9 mi

          Llocs d'interès

          Punta de Sa Pedrera 4.9 mi
          Racó des Moro 5 mi
          Punta des Terrats 5.1 mi
          Racó des Banc 5.1 mi
          Far de la Mola 6.6 mi
          S'Espalmador 6.8 mi
          Refugio costero Torre de ses Portes 10.1 mi

          Platges properes

          Platja de Migjorn 1.9 mi
          Ses Platjetes 2.6 mi
          Caló de s'Oli 4.4 mi

          Aeroports propers

          Aeroport d'Eivissa (IBZ) 13.4 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Situated in Playa Migjorn in the Formentera region, Can Pep Yern 3 has a patio. The air-conditioned accommodation is 1.7 km from Migjorn Beach, and guests can benefit from private parking available on site and free WiFi. The property is non-smoking and is located 1.8 km from Ses Platgetes Beach. The holiday home with a terrace and garden views features 1 bedroom, a living room, a flat-screen TV, an equipped kitchen with a microwave and a toaster, and 1 bathroom with a bidet. Towels and bed linen are provided in the holiday home. La Mola Lighthouse is 12 km from the holiday home, while Estany Pudent Lagoon is 5.3 km away. The nearest airport is Ibiza Airport, 38 km from Can Pep Yern 3.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.
          Número de llicència: ET-6995, ESHFTU0000070370000883970010000000000000000000ET69958

          Opinions sobre Can Pep Yern 3

          8.7
          Molt bé
          Basat en 27 opinions

          Preguntes freqüents sobre Can Pep Yern 3

          Té connexió wifi Can Pep Yern 3?

          El Can Pep Yern 3 disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Can Pep Yern 3?

          Can Pep Yern 3 no admet mascotes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Can Pep Yern 3?

          Sí, Can Pep Yern 3 té aire condicionat a les zones comunes.
          Can Pep Yern 3
          Fotos dels clients