Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Panoramic Apartments Sitges

          Passeig Pujades,1 Apto 608, Edificio El Castell - Urbanitzacio Vall Pineda, Sitges, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Mascotes
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 2:00 PM i les 11:30 PM
          Sortida
          Entre les 1:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Admet mascotes
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Pista de tenis De pagament
          Ping Pong
          Supermercat

          Mascotes

          S'admeten mascotes (previa petició y pagament directe a l'hotel)

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)

          Serveis Generals de l'Hotel

          Caixa forta a la recepció

          Activitats

          Minigolf De pagament
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Panoramic Apartments Sitges

          A prop

          Puerto deportivo de Aiguadolç 1.8 mi
          Castell de Ribes 1.9 mi
          Club de golf Terramar 2 mi

          Llocs d'interès

          Museu del Ferrocarril de Catalunya 4.1 mi
          Parc de Ribes Roges 4.5 mi
          Castillo de Castelldefels 9.6 mi
          Yacimiento arqueológico Ciutadella Ibèrica 12 mi
          Tobogán Calafell Slide 12.1 mi
          Calafell Aventura 12.4 mi
          Catalunya en Miniatura 12.4 mi
          Castillo de la Santa Creu 12.4 mi

          Transport públic

          Sitges Estació de tren 1 mi
          Estación de tren de Vilanova i la Geltrú 4.1 mi
          Punta de Santa Llúcia 5.7 mi

          Platges properes

          Platja de Sitges 1.3 mi
          La Bassa Rodona Beach 1.3 mi
          Platja de l'Estanyol 1.3 mi
          Costa de Sitges 1.3 mi
          Platja Riera Xica 1.4 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Barcelona - El Prat (BCN) 15.2 mi
          Aeroport de Sabadell (QSA) 24.5 mi
          Aeroport de Reus (REU) 33.5 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          Set in Sitges, 3.5 km to Sitges beaches, and Sitges Convention Bureau reachable within 1.9 km, Panoramic Apartments Sitges offers an outdoor swimming pool, a terrace and free WiFi. The air-conditioned units have a kitchen with a microwave, a toaster and dining area. A fridge and stovetop are also featured, as well as a coffee machine and a kettle. Guests at the apartment can enjoy table tennis on site, paddle, tennis, basketball and soccer courts. Hiking is popular in the surroundings. Sitges-Aiguadolc Marina is 3.9 km from Panoramic Apartments Sitges. The nearest airport is Barcelona El Prat Airport, 29 km from the accommodation.
          Please note that the building does not have a lift, so it is not easily accessible for young children or prams.Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. In the event of an early departure, the property will charge you the full amount for your stay. This property will not accommodate hen, stag or similar parties. This property is located in a residential area and guests are asked to refrain from excessive noise. Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Payment before arrival via bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Managed by a private host

          Informació legal

          Número de llicència: HUTB-016270, HUTB-018020

          Opinions sobre Panoramic Apartments Sitges

          7.2
          Basat en 166 opinions

          Preguntes freqüents sobre Panoramic Apartments Sitges

          Té connexió wifi Panoramic Apartments Sitges?

          El Panoramic Apartments Sitges disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Panoramic Apartments Sitges?

          A Panoramic Apartments Sitges s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

          Hi ha piscina a Panoramic Apartments Sitges?

          Sí, Panoramic Apartments Sitges té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

          Hi ha calefacció a Panoramic Apartments Sitges?

          Sí, Panoramic Apartments Sitges té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Panoramic Apartments Sitges?

          Sí, Panoramic Apartments Sitges té aire condicionat a les zones comunes.
          Panoramic Apartments Sitges
          Fotos dels clients