Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Villa Paraíso

          Urbanización Geafond, Corralejo, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 9:00 PM
          Sortida
          Entre les 12:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Piscina

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.6/5
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Restauració

          Barbacoa

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Terrassa solàrium

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)
          Piscina exterior (tota la temporada)

          Serveis Generals de l'Hotel

          gandules
          Caixa forta a la recepció

          Zones comuns

          Zona per a fumadors

          Activitats

          Minigolf De pagament

          Serveis de l'habitació

          Aquests serveis són generals i poden variar en funció de la tipologia d'habitació.

          Serveis generals de les habitacions

          Televisió
          Balcó o terrassa
          Disposa de tovalloles
          Cafetera
          Ventilador
          Escriptori
          Pati
          Armari
          Vistes al jardí
          Vistes a la piscina

          Bany

          Banyera
          Lavabo
          Dutxa
          Bany compartit fora de l'habitació
          Dutxa o banyera
          Assecador de cabell
          Bany privat
          Bidet
          Paper higiènic
          Gel de dutxa

          Cuina

          Zona de cuina
          Rentadora
          Forn
          Rentavaixelles
          Nevera
          Microones
          Torradora
          Zona de menjador
          Fogons
          Barbacoa
          Productes de neteja
          Mesa de menjador

          Altres serveis

          Estenedor
          Planxa per a roba
          Mosquitera
          Piscina privada
          Trona
          Accés a pisos superiors només mitjançant escales
          Independent
          Penja-robes
          Endoll prop del llit
          Extintor

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Villa Paraíso

          A prop

          Centro comercial El Campanario 1,6 mi
          Parc Natural de Corralejo 2,5 mi
          Volcán Calderón Hondo 2,6 mi

          Llocs d'interès

          Faro de El Tostón 8,2 mi
          Castillo del Tostón 8,3 mi
          Playa de la Concha 8,5 mi
          Far de Pechiguera 10,1 mi
          Parc Aquàtic Aqualava 10,9 mi
          Marina Rubicó 10,9 mi
          Castell de les Colorades 11 mi
          Cala Blanca Sub 11,2 mi

          Platges properes

          Popcorn Beach 1,8 mi
          La Galera 1,9 mi
          Bajo del Medio 1,9 mi
          Waikiki Beach 2 mi
          Playa las Agujas 2 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Fuerteventura (FUE) 18,1 mi
          Aeroport de Lanzarote (ACE- Arrecife) 23,4 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Located in Corralejo, Villa Paraíso provides accommodation with private pool, free WiFi and free private parking for guests who drive. It is set 29 km from Casa Museo Unamuno Fuerteventura and features private check-in and check-out. The property is non-smoking and is situated 29 km from Eco Museo de Alcogida. The spacious villa with a terrace and garden views features 4 bedrooms, a living room, a flat-screen TV, an equipped kitchen with a dishwasher and an oven, and 3 bathrooms with a bidet. The property also has 3 bathrooms featuring a bath and a hair dryer, and towels and bed linen are available. For added privacy, the accommodation features a private entrance. Sightseeing tours are available in the vicinity. Guests can also relax in the garden. Fuerteventura Golf Club is 45 km from the villa. The nearest airport is Fuerteventura, 34 km from Villa Paraíso, and the property offers a paid airport shuttle service.
          Please note a surcharge of 25 EUR applies for arrivals after check-in hours 21;00 All requests for late arrival are subject to confirmation by the property.This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Managed by a private host
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.
          Número de llicència: ESFCTU0000350250002410820000000000000

          Opinions sobre Villa Paraíso

          9.7
          Fantàstic
          Basat en 46 opinions
          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          25/08/2026
          Una plataforma ràpida i intuitiva
          Una plataforma ràpida i intuitiva. A més, vaig voler consultar una cosa i van contestar molt ràpid.
          Anna Quílez Alférez
          15/08/2026
          Excel·lent web per reservar el teu viatge
          Ràpid de reservar i bona atenció al client! Em faltava un codi per entrar a l’apartament i al moment m’ho van solucionar!
          Andreu Quintana Pallejà
          13/08/2026
          molt bon servei
          molt bon servei
          Ferran
          05/08/2026
          Good price and easy
          Good price and easy
          Lourdes Cera i Rafel
          04/08/2026
          Bon preu i facil
          Bon preu i facil
          MARC HUGUET BLASI
          02/08/2026
          Escollir Amimir és una bona elecció
          Hem viatjat varies vegades amb Amimir, sempre ha estat tot correcte. Aquesta vegada hem estat molt còmodes i l'experiència molt positiva
          MERCE C
          31/07/2026
          Ja he fet algunes reserves amb…
          Ja hem fet algunes reserves amb vosaltres i sempre molt bé , els preus molt ajustats i mai cap problema .
          Laia
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS

          Preguntes freqüents sobre Villa Paraíso

          Té connexió wifi Villa Paraíso?

          El Villa Paraíso disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Villa Paraíso?

          Villa Paraíso no admet mascotes.

          Hi ha piscina a Villa Paraíso?

          Sí, Villa Paraíso té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)
          • Piscina a l'aire lliure (tota la temporada)
          Villa Paraíso
          Fotos dels clients