Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Alpine Retreat Bed & Breakfast

          244 Alpine Heights Road, Champion, Estats Units d'Amèrica Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 3:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Restauració

          Restaurant
          Bar
          Barbacoa

          Zones comuns

          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Spa i benestar

          Sauna
          Jacuzzi
          Centre Termolúdic de pagament

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sala de jocs

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Terrassa solàrium
          Joc de dards

          Activitats

          Esquí
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Opinions sobre Alpine Retreat Bed & Breakfast

          10
          Excel·lent
          Basat en 2 opinions

          Preguntes freqüents sobre Alpine Retreat Bed & Breakfast

          Té connexió wifi Alpine Retreat Bed & Breakfast?

          El Alpine Retreat Bed & Breakfast disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Alpine Retreat Bed & Breakfast?

          Alpine Retreat Bed & Breakfast no admet mascotes.

          Què puc fer a Alpine Retreat Bed & Breakfast ?

          L'Alpine Retreat Bed & Breakfast disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Centre termolúdic de pagament

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Alpine Retreat Bed & Breakfast?

          Sí, Alpine Retreat Bed & Breakfast té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Alpine Retreat Bed & Breakfast?

          Sí, Alpine Retreat Bed & Breakfast té restaurant.

          Hi ha bar a Alpine Retreat Bed & Breakfast?

          Sí, Alpine Retreat Bed & Breakfast té bar.
          Alpine Retreat Bed & Breakfast
          Fotos dels clients