Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Rosales Plaza Hotel

          Av Calle 72 No. 5-47Chapinero, Bogotá, Colòmbia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Trasllat / Transfer
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 12:00 AM
          Sortida
          Entre les 1:00 PM i les 12:00 PM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          24 h recepció
          Ascensor
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets
          Servei de bugaderia
          Caixa forta a la recepció
          Personal plurilingüe
          Servei de botons
          Consergeria

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Instal·lacions

          Terrassa
          Saló amb TV

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament

          Wifi i Internet

          Wi-Fi
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Cal reservar la plaça de pàrquing amb antelació contactant directament amb l'allotjament

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Situat al cor del barri financer i de negocis de Bogotà, a només 45 minuts de l'aeroport El Dorado, aquest atractiu hotel és ideal per a negocis i viatges de plaer. L'hotel està envoltat pels millors restaurants de la ciutat, i les botigues de renom del Retiro, i els centres comercials de Centre Andino i Atlantis Plaza es troben a deu minuts. Els visitants podran fer una passejada pel barri de la Candelaria, i visitar el museu de l'Or, el museu Botero, el Palau de Nariño i la catedral de Colòmbia. Les habitacions clàssiques de l'hotel són còmodes i elegants, proporcionant un lloc acollidor per relaxar-se després d'un dia de feina o de visites. Els viatgers de negocis poden fer ús del centre de negocis amb sis sales de reunions per a conferències, seminaris i esdeveniments socials, i els turistes podran aprofitar el recorregut organitzat per la ciutat, els serveis de lloguer de cotxes i confirmació d'entrades que ofereix l'hotel .


          Pots consultar les seves tarifes directament en l'establiment. Aquesta informació està subjecta a canvis per part de l'allotjament.

          Informació legal

          Número de llicència: 4929 31/03/2023

          Opinions sobre Rosales Plaza Hotel

          8.6
          Molt bé
          Basat en 703 opinions

          Què diuen els hostes sobre Rosales Plaza Hotel ?

          Rosales Plaza Hotel és un lloc molt valorat per la seva ubicació cèntrica, habitacions modernes i esmorzar variat. Els clients elogien l'atenció del personal, la neteja i la comoditat. Alguns esmenten problemes amb l'aire condicionat i el servei d'esmorzar de vegades. En general, és ideal per a viatgers que busquen comoditat i bona ubicació.
          AI
          Per estalviar-te temps, hem recopilat i resumit opinions de clients externs amb intel·ligència artificial.

          Preguntes freqüents sobre Rosales Plaza Hotel

          Té connexió wifi Rosales Plaza Hotel?

          El Rosales Plaza Hotel disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Rosales Plaza Hotel?

          Rosales Plaza Hotel no admet mascotes.

          Hi ha recepció 24 hores a Rosales Plaza Hotel?

          Sí, Rosales Plaza Hotel té recepció 24 hores.
          Rosales Plaza Hotel
          Fotos dels clients