Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Hotel Turiquintas

          Rua de Turiquintas, Alporchinhos, Armação de Pêra, Portugal Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          Mascotes
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 4:30 PM i les 12:00 AM
          Sortida
          Entre les 8:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Admet mascotes
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Restauració

          Restaurant
          Bar
          Snack bar
          Bar junto a la piscina (temporada de verano)

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi
          Wi-Fi de pagament

          Spa i benestar

          Massatgista

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sala de jocs
          Servei de bugaderia De pagament
          Servei de cuidadora De pagament
          Lloguer de cotxes
          Canvi de divises
          Guarda equipatge gratuit
          gandules
          Caixa forta a la recepció De pagament
          Consergeria

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Pista de tenis De pagament
          Ping Pong De pagament
          billar De pagament
          Zona de juegos
          Terrassa solàrium

          Mascotes

          S'admeten mascotes (previa petició y pagament directe a l'hotel)

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)

          Tipus de cuina

          Menú infantil De pagament

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

          Informació de la zona de Hotel Turiquintas

          A prop

          Algar de Benagil 2.7 mi

          Llocs d'interès

          Herdade dos Salgados Golf 3.2 mi
          Marina de Albufeira 6.3 mi
          Plaza de la ciudad vieja de Albufeira 7.1 mi
          Estadio de Albufeira 7.7 mi
          Puerto deportivo de Portimão 8.2 mi
          La Franja (The Strip) 8.4 mi
          Parque Aventura - Albufeira 9.2 mi
          Ruinas del castillo de Paderne 10.6 mi

          Platges properes

          Playa de Castelo 3.5 mi
          Playa Manuel Lourenço 4.4 mi
          Praia da Balbina 4.6 mi
          Playa Evaristo 4.7 mi
          Playa de Coelha 5.2 mi

          Què més puc fer?

          Compras en El Algarve 5.8 mi

          Aeroports propers

          Portimão (PRM) 11.6 mi
          Aeroport de Faro - A. Internacional de Faro (FAO) 23.5 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          Aquest bonic complex turístic es troba a uns 8 m de la bonica platja de sorra ia 2 km del animat centre de la ciutat, on abunden moltes botigues i llocs d'entreteniment. Hi ha una parada de transport públic a poca distància a peu. L'allotjament disposa de 4. m² de jardí i piscina. A més, els clients poden gaudir d’una agradable cafeteria, un acollidor bar i un restaurant a la carta. L'hotel també ofereix aparcament, lloguer de bicicletes i una zona per a nens. Els estudis, apartaments i viles estan decorats amb gust i confort. A més, tenen bany, sala d'estar / dormitori (estudis), cuina i balcó. Els apartaments i viles també tenen un saló independent. Al jardí hi ha una piscina, piscina per a nens, snack-bar i terrassa. El camp de golf més proper es troba a uns 4 km.



          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: 27756/AL,27855/AL,27856/AL,27851/AL,27853/AL,27852/AL,29819/AL,27705/AL,27759/AL,27859/AL,27760/AL,27717/AL,27858/AL,27726/AL,27857/AL,27758/AL,27854/AL

          Opinions sobre Hotel Turiquintas

          8.4
          Molt bé
          Basat en 343 opinions
          Selecciona un tema per veure opinions específiques
          Personal(1)
          Ubicació(1)
          Menjar(1)
          Bar(1)
          Pàrquing(1)
          Opinions reals
          Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com, Esquiades.com o BuscoUnChollo.com
          Opinions reals
          Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com, Esquiades.com o BuscoUnChollo.com
          Veure més comentaris
          Acabes de veure totes les opinions disponibles! Afegirem més quan rebem noves opinions.

          Preguntes freqüents sobre Hotel Turiquintas

          Té connexió wifi Hotel Turiquintas?

          • Hotel Turiquintas ofereix Wi-Fi de pagament.
          • El Hotel Turiquintas disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Hotel Turiquintas?

          A Hotel Turiquintas s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

          Hi ha piscina a Hotel Turiquintas?

          Sí, Hotel Turiquintas té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

          Què puc fer a Hotel Turiquintas ?

          L'Hotel Turiquintas disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Massatgista

          Hi ha calefacció a Hotel Turiquintas?

          Sí, Hotel Turiquintas té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Hotel Turiquintas?

          Sí, Hotel Turiquintas té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Hotel Turiquintas?

          Sí, Hotel Turiquintas té restaurant.

          Hi ha bar a Hotel Turiquintas?

          Sí, Hotel Turiquintas té bar.
          Hotel Turiquintas
          Fotos dels clients