Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Cocon historique près Cathédrale

          22 Rue de la Corroierie, Chartres, França Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 11:30 PM
          Sortida
          Entre les 2:30 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          A prop de l'aeroport

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Cocon historique près Cathédrale

          A prop

          Escalier de la Reine Berthe 0.1 mi
          Museo de Bellas Artes de Chartres 0.2 mi
          Iglesia de Saint-Andre 0.2 mi
          Église St-Pierre 0.4 mi
          Le Colisée 0.6 mi
          Chartrexpo 0.8 mi
          Casa Picassiette 0.9 mi

          Llocs d'interès

          Castillo de Maintenon 10.4 mi

          Transport públic

          Chartres Bus Station 0.5 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Chartres - Champhol (QTJ) 1.7 mi
          Aeroport de Dreux - Dreux Vernouillet (XDR) 18.9 mi
          Aeroport d’Orleans - Base Aérea de Bricy (ORE) 34.8 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Offering city views, Le petit paradis is an accommodation set in Chartres, 1.1 km from Chartres Train Station and 1 km from Municipal theatre of Chartres. The property is around 34 km from Train station of Dreux, 35 km from Parc des Expositions de Dreux and 35 km from Chapelle Royale St-Louis. Free WiFi is available throughout the property and Cathédrale de Chartres is 400 metres away. This apartment includes 1 bedroom, a living room and a flat-screen TV, an equipped kitchen with a dining area, and 1 bathroom with a shower and a washing machine. Towels and bed linen are featured in the apartment. The accommodation is non-smoking. Joel Cauchon Stadium is 35 km from the apartment, while Chartrexpo is 2.8 km away. Paris - Orly Airport is 74 km from the property.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Managed by a private host

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.

          Opinions sobre Cocon historique près Cathédrale

          9.2
          Excel·lent
          Basat en 97 opinions

          Preguntes freqüents sobre Cocon historique près Cathédrale

          Té connexió wifi Cocon historique près Cathédrale?

          El Cocon historique près Cathédrale disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Cocon historique près Cathédrale?

          Cocon historique près Cathédrale no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a Cocon historique près Cathédrale?

          Sí, Cocon historique près Cathédrale té calefacció a les zones comunes.
          Cocon historique près Cathédrale
          Fotos dels clients