Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Ferienwohnung Golserhof

          Laurinstraße 88, Merano, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 2:00 PM i les 9:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Admet mascotes

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Zona per a fumadors

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Instal·lacions

          Jardí
          Zona de juegos

          Mascotes

          S'admeten animals
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de Ferienwohnung Golserhof

          A prop

          Balneario de Merano 1.6 mi

          Llocs d'interès

          Biotopo Falschauer 4.6 mi
          Val d'Ultimo 12.1 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Bolzano (BZO) 18.1 mi
          Aeroport d’Innsbruck - Kranebitten (INN) 40.6 mi
          Aeroport de Cortina d'Ampezzo - Fiames (CDF) 46.9 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          Situated in Merano and only 2.1 km from Main train station, Ferienwohnung Golserhof features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. The property features quiet street views and is 2.6 km from Princes'Castle and 3 km from Merano Theatre. The property provides a children's playground and outdoor furniture. The spacious apartment with a terrace and mountain views has 2 bedrooms, a living room, a TV, an equipped kitchen with a dishwasher and an oven, and 1 bathroom with a bath. Towels and bed linen are available in the apartment. For added privacy, the accommodation features a private entrance. Guests at the apartment can enjoy cycling and hiking nearby, or make the most of the garden. Women’s Museum is 3.1 km from Ferienwohnung Golserhof, while Parc Elizabeth is 3.8 km from the property. Bolzano Airport is 32 km away.
          Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Managed by a private host

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: IT021051B5SL5AO2HI

          Opinions sobre Ferienwohnung Golserhof

          9.8
          Excel·lent
          Basat en 42 opinions

          Preguntes freqüents sobre Ferienwohnung Golserhof

          Té connexió wifi Ferienwohnung Golserhof?

          El Ferienwohnung Golserhof disposa de Wi-Fi.

          Hi ha calefacció a Ferienwohnung Golserhof?

          Sí, Ferienwohnung Golserhof té calefacció a les zones comunes.
          Ferienwohnung Golserhof
          Fotos dels clients